Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi a teendő, ha a a vízforraló...

Mi a teendő, ha a a vízforralónk (új korában is és így 3 hónap használat után is) műanyag ízű vizet produkál vízforralás után?

Figyelt kérdés
Nektek volt már ilyen problémátok vízforralóval?
2013. jan. 23. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem az lehet, hogy melegszik a muanyag resz is, hozzaerhet vagy nem tudom.

De ha igy van, akkor ez a viz nagyon karos lehet, ha beleolvad a muanyag is.

Ha 3 hos, akkor meg garancias, nem?

2013. jan. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egy kínai remekmű lehet. Gyorsan dobd el és vegyél egy komolabbat, de én az ilyeneket mellőzöm.
2013. jan. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A munkaheliy vízforralóról van szó, Hauser márkájú, gondolom kínai, mint a műszaki cikkek 90 százaléka Magyarországon. A kollegákkal azt beszéltük, hogy a gari az műszaki hibára vonatkozik, de végülis ilyen hibája nincs, a vizet felforralja. Tehát az Auchan, ahol vették, szerijntünk nem fog vele foglalkozni, gondolom a gyártóhoz irányítana.
2013. jan. 24. 08:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes lenne felvenni a kapcsolatot a fogyasztóvédelemmel. Vizsgálják be és ha kiderül, h valóban tartalmaz vmi káros összetevőt a felforralt víz, mehetsz kártérítésért az Auchanba. Addig is vegyetek egy rozsdamentes vízforralót. Tudom, drágább. De vízforralót nem 1-2 évre vesz az ember. Garantáltan nem lesz műa. ízű a víz. :)
2013. jan. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A garancia a rendeltetésszerű használatot akadályozó hibára vonatkozik.

A vízforraló rendeltetése az hogy a felforralt víz fogyasztásra alkalmas maradjon, nem pedig szennyezett legyen.

Javítsanak ki ha rosszul gondolom.

2013. febr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezért kell menni a fogyasztóvédelemhez, mert egészségre ártalmas terméket TILOS forgalmazni! Ha megállapítják, h a felforralt víz tartalmaz vmi káros összetevőt, akkor még az Auchan-t is felelősségre vonhatják.
2013. febr. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogyha nem jó semmire, akkor senki nem várhatja el, hogy őrizgesse a vevő, meg hogy ugye "használja egészséggel". Tényleg van némi esély, hogy az emberi szervezetet komolyabban megviselő meglepetés is előkerül az ismeretlen anyagból.
2016. febr. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!