Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mennyi az esély rá hogy egy...

Mennyi az esély rá hogy egy ezer éve ETA 402 porszívónak az interneten találok összeszerelési útmutatóját?

Figyelt kérdés

Apám itt erősködik, hogy biztos meg lehet találni valahol annak ellenére hogy lósz*rt nem találunk, és az internet a sz*r mert hogy nincsenek rajta ilyen békebeli NDK-s buz*ságok...


A másik legjobb, mikor olyan 30-40 éves együttesek zenéit keresteti, amikről még a kutya nem hallott, d


2013. jan. 25. 16:08
 1/4 A kérdező kommentje:
de azért is az internet a sz*r mert nincs se híre se hamva, mind egy ez már másik történet...
2013. jan. 25. 16:09
 2/4 anonim ***** válasza:

KB nulla százalék a porszívós összeszereldét neten megtalálni.

Ugyanez a helyzet a zenékkel.


Inkább fórumokon keresgéljetek, fanatikusok hátha segítenek.

2013. jan. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Már abban is hibázik a dolog hogy az ETA az Csehszlovák gyártmány volt és nem NDK. Ettől függetlenül nem kell kvantum fizikusnak lenned az összerakáshoz mert egyszerű mint a raklap(én most generáloztam meg 1 raketa m9-et).Ha nem megy az összerakás küld el majd én lelket lehelek bele.

Villszer.

2013. jan. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha kikapcsolnád azt a tetves internetet, és magadtól jönnél rá végre valamire? Hullaegyszerű az egész.
2014. máj. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!