Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A 120-literes hajdú bojler...

A 120-literes hajdú bojler belsejében lévő műanyagcső szétmállott, k. b.20-centis darab maradt belőle. Hogyan lehetne kicserélni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 4. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Műanyagcső? Nem az anódrúdra gondolsz?

[link]

2013. márc. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az anódrudat.fűtőszálat,tömítést kicseréltük.azt gondoltam,hogy a vízkő miatt kevés a melegvíz,de a bojler belsejében van egy melegvízcső amit darabokban szedtünk ki a vízkővel együtt.
2013. márc. 4. 22:21
 3/12 anonim ***** válasza:

Hogy kell cserélni azt nem tudom, én még nem láttam ilyet. Találtam egy webáruházat ahol lehet kapni [link]

Ezen az oldalon is kérdezz rá: [link]

2013. márc. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.Legalább tudom,hogy van hozzá ilyen alkatrész és ki lehet cserélni.
2013. márc. 5. 18:02
 5/12 anonim ***** válasza:

az nem ér semmit.. egy műhelyben hegesztess az alaplaphoz 1/2 collos búvárcsövet, ami nem ég szét..sajnos a korrózióvédelem még nem megoldott, de príma lez a melegvízelvétel...

vagy..guberálj egy eredeti gyári alaplapot, ami vascsöves, és applikáld a tiédre...én ezt tenném..


irány az ecseripiac.

2013. márc. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Biztos tartósabb a fém.Majd valamit összebarkácsolunk hétvégén.Nem értem,hogy miért kellet a HAJDÚ-nak a fémet lecserélni műanyagra.De akkor se fogom kidobni:):)
2013. márc. 6. 19:32
 7/12 anonim válasza:

Lehet javitokeszletet venni hozza, meg meretre vagott felsaruzott vezetekkeszletet is, azt hiszem 460,.- volt en is csereltem az aljat nemreg, hajduhoz minden van. Meg Szolnokon is lehet kapni mindent hozza a RELAX- villamossagi szakuzletben, webaruhazat nem is probaltam... Javithato minden Hajdu, ha nem maga a boyler korrodal.

A feneklemezen ket cso megy fel, egy hosszabb es egy rovidebb... Az enyemnel.

Nezz szet a kornyeketeken villamossagi boltban elvileg minden vqn.

2013. márc. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!!!
2013. márc. 8. 18:55
 9/12 A kérdező kommentje:
Sikerült megcsinálni hozzávaló m.a. csővel.
2013. márc. 9. 15:53
 10/12 anonim válasza:
Hogyan sikerült megcsinalni ha szabad tudni?! Érdekel hogyan is működik annak a csőnek a cseréje.. :)
2019. dec. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!