Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi a véleményetek a CLATRONIC...

Mi a véleményetek a CLATRONIC márkáról? Konkrétan egy konyhai robotgépet néztem ki magamnak de nemhallottam még nagyon erről a márkáról. Esetleg van közületek valakinek ilyene? Mi a véleménye erről a gépről?

Figyelt kérdés
2013. márc. 28. 20:57
 1/3 anonim válasza:
Nem rossz marka kb kozep kategoria a konyha technikaban kb araban van a minosege arra figyelj hogy ha jot akarsz akkor minimum 250W-os legyen azt tuti nem aksztod meg a keveressel, ha tesztat akarsz dagasztani akkor minimum 350W-osat kell venned:-) udv sok szerencset.
2013. ápr. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod! (: vettem egy gépet és nagyon jó! :) 1000W motor van benne.
2013. máj. 4. 14:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Azelőtt mi sem hallottunk róla, teljesen ismeretlenül vettünk ilyen mikrohullámú sütőt az Auchanban (Clatronic MWG 729), és kellemes meglepetés volt, hogy 13 évig tökéletesen működött, elképesztő! Utánanéztem a neten, és bár kevésbé ismert, de akkor is német márka, szóval utána már nem csodálkoztam, bár csak az az 1 volt belőle, de a tapasztalat miatt azóta is nagyon bízunk a márkában! :)
2020. aug. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!