Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Akik elektromos tűzhelyet...

Akik elektromos tűzhelyet használnak, nálatok mennyi havi színten a számla? A számla összegét lebontva csak a tűzhely fogyasztása érdekelne. És nem naponta használnánk, kb 2-3 naponta!

Figyelt kérdés

2013. ápr. 12. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Hú, hát nehéz kérdés, csak a tűzhelyre lebontva.

Én is 2-3 naponta főzök a tűzhelyen, emellett elektromos a sütőm is, az is megy 1héten legalább 3x, emellett még egy kombi hűtő, egy kis mélyhűtő, mikró, plazma tv, és sz.gép monitorral ami szinte egész nap megy, ez sokat fogyaszt.

Így szokott olyan 9-10e Ft/hó között lenni a fogyasztásom.

2013. ápr. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk 4-5e. Ft, hetente 3-4x főzők, havi 2-3x sütök.
2013. ápr. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
sztem ahhoz képest hogy árammal sütsz főzöl nem vészes..mi már 10 éve használjuk soha nem volt gond a fogyasztásából..
2013. ápr. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor mindennel együtt 9-10 ezer Ft nem sok.

Most költözünk külön a szülőktől és otthon gáz van ezért kíváncsi voltam, hogy melyik éri meg jobban.

2013. ápr. 12. 11:26
 5/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok..

Azt meg nem is írtam, hogy ezek mellett a mosógép is megy legalább heti 3-4x, +mosogatógép heti 2x minimum.

2013. ápr. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk van:

3 TV, ebből 2 általában megy egyszerre

mosógép: heti 3-4 mosás

alulfagyasztós hűtő

számítógép: hétköznap 9-10 órát, hétvégén reggeltől estig megy

tűzhely: csak hétvégi főzés, sütés

mikró: csak melegítésre a hétvégéből megmaradt ételre, plusz kisebb dolgokra, például kakó, tej, kávé melegítése

porszívó: heti egyszer 20-30 perc alatt az egész lakásra

légkondícionáló: nyáron kinti 30 fok felett éjjel-nappal megy benti 25 fok hőmérsékletre állítva (panel szélső tetőtéri szigeteletlen 50nm-es terület, amelyet egész nap süt a nap, szóval van neki dolga rendesen)


áramdíj: 14.000Ft egy hónapra

2013. ápr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!