Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Karancs 4T tűzhely sütőénél...

Karancs 4T tűzhely sütőénél mekkora az ideális láng?

Figyelt kérdés
PB-ről szeretnénk használni de központira volt állítva. és a sütő nem lett átállítva van egy szabályozócsavar ezt mennyire kell föltekerni? mekkora láng az optimális?

2013. máj. 31. 20:22
 1/6 fúróferkó ***** válasza:

Nem a "szabályzócsavarral" kell beállítani ,illetve átállítani PB gázra!

A fúvókákat kell kicserélni,az összes égőfejen.Ha tudod mit csinálsz,PB-hez való fúvóka készlettel te is megcsinálhatod,de ha nem vagy szakember,jobb gázszerelőt hívni.

2013. jún. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Bocs de nem a fúvókákta kell kicserélni mivel ezen még a szelepen kellett állítani.

A gázégők be lettek állítva egyedül a sütő nem így most a szabályozócsapot letekertem kb 1 fordulatra. a levegőszabályozó peddig tökig nyitva van.

2013. jún. 1. 20:21
 3/6 fúróferkó ***** válasza:
Akkor nincs más hátra,mint addig állítod a levegő-gázkeveréket ,amíg a láng kék lesz,nincs benne sárga szín.
2013. jún. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen ezzel eddig is tisztában voltam de én arra lennék kiváncsi hogy mekkora lángra állítsam az égőt :)
2013. jún. 2. 14:09
 5/6 fúróferkó ***** válasza:
Általában 15 mm magas láng szokott lenni a lángvonal a sütőben,de a fúvókaméret és levegőnyílás szabályzó lemezbilincs beállítás meghatározza mikor lesz kék, semleges a láng.
2013. jún. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

ment a zöld.

Az a baj hogy a levegőszabályozót hiába tekergetem olyan mintha semmi sem történne nem sárgul el a láng meg kissé szorul is úgyhogy nem egyszerű tekergetni megpróbálom még teljesen bezárni hátha lesz valami külömbség hogy tudjam mi az ideális levegőbeáramlás

2013. jún. 3. 02:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!