Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Letört a telefonom alja....

Letört a telefonom alja. Tudnak vele vmit csinálni?

Figyelt kérdés
Letört a sony xperia tipom alja, a sarkából hiányzik egy kis darab és nem a hátlap hanem a csiszolt részből. Garancia van rá alig 3 hónapja vettem. Mit ajanlotok mit csináljak vele? Gondolom nem csinálják meg ha elviszem szervizbe ugye? Akartam rá ilyen szilikontokot venni rá de már elkéstem... Mit tudok csinálni? Kétségbe vagyok esve teljesen. Köszönöm előre is. Nyugtatgatnak hogy lesz még rajta több is meg osztálytarsamnak a régi telefonjanak sarka sincs, de ez még vadiuj az 2 éves. A tokot megvegyem még rá vagy mostmár tökmindegy?nem igazán látszik a sérülés 1-2 cm az egész. O.társaim azt mondják nem is látszik. Csak ha oldalról megnézzük. De engem akkor is zavar:(( Mondták h. még úgyis leejtem 100szor és lesz még rajta sok ilyen... De nem nyugtattak meg:( és meg a kamera üvege is tiszta karc nem lehet jó képet csinálni vele. Azt kicserélik?
2013. máj. 28. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Kicserélik. De kikell fizetni.

A garancia erre nem vonatkozik, mivel te voltál a hibás.

2013. máj. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kicserélik az egész házat, és jobb ha veszel rá tokot, ha már ilyen lyukas kezű vagy.:)
2013. máj. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Kb mennyibe fájna?
2013. máj. 28. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!