Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Takarékoskodik az asszony aki...

Takarékoskodik az asszony aki csak azt vasalja ki (egyszerre! ) amit felvesz ( felvesznek! )?

Figyelt kérdés
2009. okt. 7. 21:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%

A magam részéről sosem vasalok ki semmit. Szerintem én vagyok a legtakarékosabb. :) Egyszerűen nincsenek olyan ruháim, amit vasalni kellene, az ágyneműket, satöbbiket meg szépen kiteretem. Azok kilógják magukat, de úgy, hogy a vasalt ruha sokszor nem néz ki úgy, mint az én ágyneműim...

Mellesleg az anyagnak sem ártok vele, így az adott holminak jóval hosszabb lesz az élettartama. Aki képes fél napokat elvasalgatni, az tegye, nekem van jobb dolgom is.

2009. okt. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
18%
A vasalás nem csak kisimítja az anyagot, de fertőtlenít is! Tudom mostanában elcsépelt dolog, de a vasalt ruhában később büdösödik be a hónaljad (dacára a dezodornak), a vasalt törölköző nem áraszt dohos szagot egy-két törölközés után. Stb...
2009. okt. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
73%
Én sem vasalok semmit. Feszes ruháim vannak, amik rámfeszülnek, így felesleges. Egyedül azt az inget vasalom ki, amit a fiam ünnepségekre felvesz. De semmi egyebet. A párom sem hord ingeket. Farmert meg bugyit nem fogok vasalni.
2009. okt. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
44%
Nem büdösödik a hónaljam (még akkor sem, ha akár három napig van rajtam ugyanaz a felső), és a törölközőim nem árasztanak dohos szagot még egy hét után sem. Lehet, én megcáfolom a biológia törvényeit?
2009. okt. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
3%
Miért ne, ha már az áramszolgáltató is meg lett most cáfolva :D
2009. okt. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

kérdésre válaszolva nem takarékos,mert többször melegiti fel a vasalot,több áram fogy


de réaszemről nekem felesleges is a vasaló,éves szintem max 3x használom ha ing kell,amugy felsleges

lepedő tényleg elvan magának,ahogy a törölközötől kezdve minden

vasalgasson akinek nincs jobb dolga

nekem előreláthatólag még vagy 60 évig lesz jobb dolgom,nem a használattol fog tönkremenni a vasaló...

2009. okt. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!