Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Szabályos a szagelszivó...

Szabályos a szagelszivó kivezetése társasház lépcsőházába?

Figyelt kérdés
2013. júl. 15. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:

A lépcsőházba nem szokták kivezetni.

Általában van egy elburkolt rész, ahol van egy szellőző rendszer. Ezt vagy központilag üzemeltetik, amikor egy nagy ventillátor szívja el az összes lakásból a szagokat, vagy ha ez nem működik, akkor egyénileg lehet belehelyezni 9-12 cm-es átmérűjű ventillátort, ami szellőzteti a helyiséget. Nálunk ez van a WC-be és fürdőbe.

Olyan is lehet, mint nálunk a konyhába, hogy nincs kiépítve semmi ilyen rendszer, csak egy lyuk van a falon. Mi ide páraelszívót csatlakoztattunk.


Lépcsőházba még nem láttam ilyet kivezetve. De hogyan akarod így megoldani? Lyukat csinálsz a lakásod és a lépcsőház közé?

2013. júl. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, én nem szeretnék ilyet. Viszont a lépcsőház falában megjelent egy szellőzőnyilás, amiből dől az ételszag...:(
2013. júl. 15. 22:03
 3/8 anonim ***** válasza:

Durva, mindig hall újdonságot az ember, hogy milyen hü_yék vannak a világban. Fogjatok össze a többi lakóval. Amúgy szerintem biztos, hogy nem szabályos.

Amikor csinálták nem hallottatok semmi hangot? Azért egy 12cm-es átmérőjű lyuk (a legtöbb páraelszívónak ennyi vagy nagyobb kell) csinálása elég nagy zajjal jár.

2013. júl. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szinte mindig van felújitás, stb. a házban...és gondolom napközben csinálhatták, mert egyik reggel, mikor mentem dolgozni, még semmi nem volt, este meg, mikor mentem haza, elmentem mellette, majd bevillant, hogy van ott valami, ami eddig nem volt. Én sem láttam még ilyet sehol...beszélek majd a közös képviselővel, nem hiszem, hogy ez igy egészséges és normális.
2013. júl. 15. 22:20
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaidat!
2013. júl. 15. 22:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Fújd be purhabbal:D
2013. júl. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:)
2013. júl. 15. 22:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyébként elképesztő, mekkora tahók vannak. Nekem csak a szomszéd szokott dobolni, néha éjfél után (elektromos dob, de akkor is hallatszik, főleg mikor összeverdesi az ütőket).
2013. júl. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!