Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A kombinált hűtőszekrény két...

A kombinált hűtőszekrény két része külön is meghibásodhat?

Figyelt kérdés
A hűtőszekrény része nem működik, a hátfalon lévő deresedés(aminek nem is szabadnna lenni)leolvadt. 15 fok van benne.
2013. aug. 5. 17:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha két hűtőaggregát van hátul(vannak olyan tipusok), akkor előfordulhat!
2013. aug. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Egy kompresszor működteti a leírás szerint.
2013. aug. 5. 18:07
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha a másik(fagyasztó) rész fagyaszt, akkor esetleg a "hagyományos" részben lehet dugulás.
2013. aug. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
...illetve a "hagyományos" rész termosztátja, ami az állítógomb alatt van.
2013. aug. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Előcibáltam. Van egy műanyagtartály, amit időnként tisztítani kéne. Nem tudtam kiemelni, nem is látom a csavart, ami fogja, csak kitunkoltam a vízet, mert tele volt. Közben kivettem egy hungarocelldarabot, remélem az nem fog hiányozni és csak a szállítás miatti rögzítésre szolgált.

A szabályozó alatt nincs semmi. (?)

2013. aug. 5. 18:40
 6/15 A kérdező kommentje:
A fagyasztórész működik.
2013. aug. 5. 18:41
 7/15 anonim ***** válasza:

A hűtőtértben a hőfokállító gomb alatt kell lenni egy termosztátnak!

[link]

De ha titkolod a hűtő nevét-tipusát, nem sokat lehet segíteni!

2013. aug. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Beko márkanevű. Hogy titkolnám, pláne, hogy segíteni akarsz nekem. Még azt sem titkolom, hogy öreg vagyok...és nő. Vagy ez kitünt a hozzáállásomból?
2013. aug. 5. 21:00
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem lehet szerelőt találni. Egy villanyszerelő tud érdemben hozzászólni?
2013. aug. 6. 07:31
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha a hátfala deresedik, az anyit jelent, hogy ott tönkre ment a szigetelés. Ha a szigetelés egyszer vizet kap, soha többet nem lesz jó, mert vizes marad, és a víz jó hővezető. Valószínüleg a kondenzvíz eláztatta. A motoron kell lennie egy vízgyűjtőnek, amit két havonta ki kell takarítani a beleesett szennyeződéstől. Lehet, hogy szökik a gáz. A fagyasztót még ellátja, de a normál teret már nem, mert ott van a végpont, ami után a motorba megy a cső. Van benne egy mechanikus szabályozó, az beragadhat. Érdeklődjél szerelőnél.
2013. okt. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!