Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a jobb, ha a...

Hannibal82 kérdése:

Szerintetek mi a jobb, ha a kombinált hűtőszekrénynek a felső vagy az alsó részén van a mélyhűtő, és miért?

Figyelt kérdés

2012. nov. 10. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Alul jobb a mélyhűtő, mert azt ritkábban nyitogatod. De ha szeretsz hajolgatni akkor lehet felül is...
2012. nov. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Szerintem is a lenti fagyasztó jobb, sokkal kevesebbet használod, kevesebbet nyitogatod, mint a fenti hűtőajtót. Nekem először fenti fagyasztós volt; amikor tönkrement, fontos szempont volt az új kiválasztásánál, hohy alul fagyasztós legyen :-)
2012. nov. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is alul legyen a fagyasztó.

Ha gyerekek lesznek vagy vannak is jobb, mert pl a puding, tejszelet kiszolgálás nehezebben megy a felsö részröl.

2012. nov. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha megnézed, amikor a fagyasztóban keresel valamit, akkor a fiókban levő dolgokat rámolod egyik helyről a másikra. No én a magam testmagasságával előtte székre kellene állnom, hogy bele-lássak a fagyasztó ládába.

Ha a normál hűtő van felül, ott pedig már az edényről tudom, hogy melyiket akarom kivenni, nem kell semmire sem külön felállnom, hogy elérjem.

Tehát kifejezetten olyat vettem, ahol felül a normál, alól a fagyasztó.

2012. nov. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én vettem egy alulfagyasztós hűtőt, de miután állandóan mikor keresgéltem hogy mit vegyek ki, vagy ki kellett venni az egész fiókot, vagy hasalnom kellett. Persze ennek a hűtőnek nyilván két ajtaja van, egy fagyasztó és egy normál. Két hónap után úgy döntöttem, hogy ebből elég volt és vettem egy side by side hűtőt. Itt nincs hajlongás, hely van bőven, - 640 literes - nem fagy le, nem párásodik, mindig van hideg ital a bárszekrényében és jégkocka 3 féle méretben. De a kérdés lényege: Ha a fagyasztó alul van, nem látod át,- még ha a fiók átlátszó is, mert a teteje kb. 60 cm-re van a padlótól,ami nem átlátszó, ezért vagy kiszeded a fiókot, vagy lehasalsz. Viszont ha fenn van a fagyasztó, Az egy átlátszó fióknál kényelmesebb. Dehát mindenki másképp csinálja, vannak mazochisták és vannak kényelemkeresők. No meg az ára sem mindegy.
2012. nov. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :) Reméltem, hogy más érvet is találok, mint a hajolgatós, valami technikai vagy fogyasztásbeli különbözőségről esetleg... ha valaki tud ilyet, ne tartsa magában! :)

Valamint még egy dolgot nem értek, hogy az emberek mai új építésű házakban / konyhákban mi a rossebnek teszik a hűtőszekrényt a beépítős bútorban a sütő tőszomszédságába?

Értem én, hogy mindkettőnek van némi szigetelése, de csak némi...

2012. nov. 11. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!