Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hűtöszekrény elejét lehet...

Hűtöszekrény elejét lehet cserélni?

Figyelt kérdés
Pakolás közben, megsértettem a szék lábával. Sima fehér hűtőszekrény.

2013. aug. 8. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyire sértetted meg?


Ha csak felületi hiba,akkor egyszerűbb ráragasztani valamit,ha fémig sértetted,akkor előtte azt lekezelni,hogy ne rozsdáljon.

Cserélésről még nem hallottam,ha átlyukadt,ésszerűbb másikat venni.

2013. aug. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A legtöbbnek könnyen leszedhető az ajtaja. Szerintem csak a borítást nem fogod tudni cserélni.
2013. aug. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az 1. válaszolóval, ha nem lyukadt át felesleges cserélni! Egyébként sok hűtőszekrényt árusítanak úgy, hogy "megfordítható ajtónyitás", ahhoz pedig mindenképp le kell venni az ajtót, vagyis igen, lehet cserélni, de mondom, ha csak felszíni sérülés, akor felesleges cserélni, elég lekezelni rozsdagátlóval, utána pedig lefesteni vagy csak eltakarni pl. hűtőmágnessel vagy matricával.
2013. aug. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Itt érdeklődj.: Orczi háztartásigép alkatrészbolt. www.orczi.com
2013. okt. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!