Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Új mosógépet veszünk, ti...

Új mosógépet veszünk, ti milyet javasoltok? Ismeritek a AEG Lavamat 76264 ETL mosógépet?

Figyelt kérdés

2013. aug. 20. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az AEG egy atcimkezett Zanussi/Electrolux, csak dragabban adjak. Ne vegyel 'csucstermeket', altalaban tele vannak szoftverhibakkal (igen!), hanem inkabb valami regebb ota a piacon levo tipust. 5-6 ev alatt ugyis tonkremegy (tapasztalat, minel dragabb, annal gyorsabban teszi ezt).
2013. aug. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem sem érdemes drágt venni nekem a legolcsóbb felültöltős whirlpoolom van és jol működik
2013. aug. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 fecsi válasza:
Csak Indesit-et neeeeeeeeeeeee vegyél!!!
2013. aug. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
szerintem is whirpholt vegyél.
2013. aug. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekünk AEG Lavamatunk van felültöltősben...akciózva volt 125e tíz évvel ezelőtt...


Azóta minden második nap mos szegénykém..nem panaszkodik.


Egy szervízben kérdeztem az ismerősömet, aki mosógépeket javít, melyiket vegyem? azt mondta, AEG-et még nem javítottak...akkor azt.


Tehát Lavamat, felültöltőst.Világbajnok!



Illetve az anyósom aki reggel az udvaron elkezdi a teknőben mosást...egész nap működik, néha egy feles rum...

2013. aug. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
az AEG az az Electrolux prémium márkája. nem átcimkézett.
2013. aug. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
A teknőre már én is gondoltam. Ilyen vízdíj és szennyvízdíj mellett. Siralmas, ami ebben az országban megy. A fizetésem negyede a kéthavi vízdíj és nem pazarlással, csak négy fős háztartás és ennyi.
2013. aug. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

...igen....kínunkban lehet mondani, hogy tulajdonképpen nemrég óta van mosógép...

...de ha dacból visszalépünk a teknőhöz, akkor az már a vég...

2013. aug. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Olyat vegyél, ami centrizés közben elbír, ha dugni támad kedvetek.
2013. aug. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ne vegyél whirpholt...pár évesen már rohad az egész...főleg a teteje rozsdásodik...
2013. aug. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!