Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen mosógépet javasoltok?

Macs1209 kérdése:

Milyen mosógépet javasoltok?

Figyelt kérdés

A kérdést kiegészíteném azzal, hogy minek lenne kitéve:

Heti 1 mosás, ami kb 6-7 pólót, 1-2 melegítőt, 1-2

farmernadrágot takar (legalábbis első nekifutásból).

Fontos lenne, hogy ne zabálja a vizet, az áramot, viszont

legyen hatékony.


Előre is köszönöm az ötleteket.


2012. jún. 23. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Akkor mindenképpen olyat, ami érzékeli a ruha súlyát. Én a Whirlpool-t nem ajánlom, 3 mosógéppel jártunk meg a családban.
2012. jún. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 xotom ***** válasza:
87%

Csak a pénzed szabhat határt. Jó márkák az Elektrolux csoport márkái: Elektrolux, AEG, Zanussi, jó a Bosch, a Siemens.

Kicsit gyengébbek a Whirlpool,Fagor.

Utána az olaszok.


Elég takarékosak a Samsung mosógépei, mert akár hideg vízben is képesek mosni valami buborékos technológiával. A közvetlen hajtásos motoros gépei motorjára 10 év garanciát vállal.

2012. jún. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hogy legyen ellenvélemény is, nekünk 18 év után kellett megválnunk a Whirlpool-tól, és most is olyat vettem tavaly, gyönyörűen megy, bár nem a legalja típus.

Amit én javaslok:

- súlyérzékelős legyen

- olyan márkát válassz, ami 40 éve is márka volt. LG és Samsung emiatt nálam esélytelen, lehet bármilyen jó és divatos.

- érdemes olyan helyen venni, ahol a gyári garin túl további néhány év teljes garanciát adnak 5-10ezerért, persze csak ha belefér a keretbe.

- 1000 fordulatosat javaslok, mert a 800-asnál sokkal tovább kell szárítani a ruhát, ami speciel télen rosszabb.

- ha van rá hely bőven, akkor mindenképp előltöltőset vegyél

2012. jún. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jelenleg az Elektrolux tényleg az egyik legjobb. A Whrilpool jó volt régen, a mostani minőség silány.
2012. jún. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én még az Indesitet is ajánlom. nekünk 5. éve van meg, előltöltős, 5 kg-s. Hetente 5-6 mosás és még egyszer sem kellett szerelőt hívni hozzá.

ha meg megvettétek, milyen lett végül?

2012. jún. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Még nem vettem meg :) Gondolkozok, mert fel kell szerelnem

az albérletet. Ugye otthon minden megvan, de olcsóbb újat

venni, mint elcuccolni.

2012. júl. 1. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!