Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » EZ ESETBEN Hogyan lehet...

EZ ESETBEN Hogyan lehet bezárni a felültöltős mosógép dobját? Mosás közben kinyilhatott a dobtető, és most a dob lefele néz, az ajtaja ki vn nyitva, de nem tudom visszafordítani, hogy kivegyem a ruhákat.

Figyelt kérdés
a TÍPUSA wHIRLPOOL awe 2316.
2009. nov. 1. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem csak szerelő tudja kiszedni a ruhákat, még ha a dobot vissza is tudnád fordítani.

Egyébként végig sem olvastam a kérdést, tutira gondoltam, hogy Whirlpool géped van ... akárcsak nekem, és utálom, sosem vennék mégegyszer ilyet.

2009. nov. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Esetleg más ötlet? Akinek már volt hasonló problémája, hogyan oldódott meg? Ma nem tudok szerelőt hívni, de kellene mosnom.

2009. nov. 1. 11:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg tudod te is oldani de nem egyszerű!A dobban belül vannak a müanyag terelőbordák amik a dobra vagy csavarral vagy rápattintva vannak tipúsfűggő:Hajdú csavaros,Candy patintos. Remélem a Wirpool is ilyen .Leszeded a bordát beesik a dobba.és a lyukon keresztül egy kampóval szépen behúzod a ruhák nagy részét,és közben óvatosan próbálod a dobot elforgatni.A többit már ő is behúzza mint egy markolókanál.Nem könnyű de megcsinálható nekem már sikerűlt a Hajdúnál!A ,másik kevésbé jó több szerencse és erő kell hozzá a mosógépet fejre állítani, de ha nem elég gyors az ember nem zuhan vissza a dobba a ruha.A mosógépszerelők is az első módszert alkalmazzák!
2009. nov. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is a mosógép fejre állítása jött be. Már félig döntött állapotban a ruhák visszakerültek a dobba, a dobot fokozatosan elforgatva sikerült.
2009. nov. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kihívtam a whirlpool szervizest, 10 050Ft volt a segítsége.
2009. nov. 3. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!