Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ultrahangos hidegpárásító...

Ultrahangos hidegpárásító membránját tönkretette a vízkő. Hogy lehet ezt megjavítani?

Figyelt kérdés
Megpróbálam ecettel feloldani, de megsérült a membrán is. Érdemes, vagy egyáltalán lehet ezt javíttatni? Pedig direkt olyan típust vettem, amiben van vízkő elleni membrán védelem. Állítólag :-(
2009. nov. 10. 20:39
 1/2 anonim válasza:
Léteznek még háztartási és kisgép szervízek. Nekem is hasonló volt a problémám. sajnos nekem el is volt valami törve. Ha nem kéred, mert nem éri meg, nem szerelik és csak minimális összeget kell fizetni, de van hogy a szervíz is annyi, mert csak egy kicsi dolgot kell cserélni. Keress rá a környékeden a neten, van-e ilyen.Sok sikert.
2009. nov. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2009. nov. 12. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!