Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hidegpárásító berendezés...

Hidegpárásító berendezés működése után normális hogy olyan a szoba mintha ködben állna?

Figyelt kérdés
Pedig még csak 40%-os páratartalmat csinált elvileg, de olyan ködös a szoba. Nem ártalmas ez? Olyan fura
2010. dec. 15. 15:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
normális, tekerd lejjebb a fokozatot
2010. dec. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vagy tekerd följebb a fűtőtestet.
2010. dec. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
csak olyan furcsa még levegőt venni is, de lehet hogy csak a száraz levegőhöz van szokva az orrom... Baba mellé vettem, nem szeretném ha többet ártanék vele mint használnék.
2010. dec. 15. 17:28
 4/11 Ultracivil válasza:

Jézusom ! Egy ködgépet vettél.


Nagyon érdekelne, hogy mi a típusa?


Egyébként nem lesz vele gond. 65%-ig elmehetsz.

2010. dec. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
sencor tipusu és az is "jo" benne, hogy a kijelzőjén folyamatosan 80 %-ot jelez, akár hány órája megy már. Egy külső mérőn nézem avalódi páratartalmat. Van rajta automata mod, ami elvileg akkor kapcsolna be, ha 55% alá menne a szoba páratartalma, de így ennek semmi értelme. állítolag ez a gép ilyen , ottmér aholkijön a gőz.. mindez 20.000-ért..
2010. dec. 15. 18:55
 6/11 anonim ***** válasza:
Látványra is "ködös", vagy csak érzésre? Ha csak utóbbi, teljesen normális. Mikor első napokban működtettük, úgy éreztem a levegőt én is, mintha párás erdőben lennék. De ezt csak a nyálkahártya érzékeli úgy. Most már szinte észre sem veszem, de jobb a komfortérzésem a lakásban.
2010. dec. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
látványra is. bemegyek a szobába és olyan szürkés, ködös kicsit a levegő,mint amikor sok a por és felkeveredik és besüt a nap és olyan szürke minden tőle
2010. dec. 15. 20:34
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor mostmár láthatod, milyen a vízkő na levegőbe porlasztva. Majd nem győzöd takarítani a fehér port mindenhonnan.
2010. dec. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én egyszer azt hittem, hogy kigyulladt a gyerek szobája, de komolyan. Feltekertük maxra, mert akkor jött ki egy kruppos rohamból és megyek be hozzá, hogy ránézzek éjjel, a gyereket nem látom, az ágyát sem, mindenhol füstszerű köd.
2010. dec. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
tegnap 19:52 vagyok:A sima csapvíz valóban okozhat olyat, mert (mint előttem írta valaki) a vízkő "lebeg" a levegőben és lerakodik mindenhova. Ha megengedheted magadnak, használj ioncserélt (desztillált)vizet, 300 Ft körül van 5 l. Sajnos, nekem ez nem megy, mert hetente min. 5 l elfogy. Most azt próbálom ki, hogy felforralom a vizet és lehűlés után az van a párásítóban, úgy néz ki, ez jó lesz.
2010. dec. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!