Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ha csapágyas a mosógép (indesi...

Ha csapágyas a mosógép (indesit 663w) az befolyásolja-e valamilyen szinten a mosási teljesítményt vagy csak annyi problémát okoz, hogy nagyon hangos a gép?

Figyelt kérdés

nem tudom biztosan hogy csapágyas, csak tipp,

centrifugálásnál hihetetlenül hangos lesz a gép

a programok végigmennek



2013. okt. 16. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahogy verődik a csapágy, nem fog zéárni a szimering. Vizet kap a csapágy, elkezd rozsdásodni, rohamosan romlani fog az állapota. Amikor ledarálja akkorára a golyókat, hogy ki tudnak potyogni, akkor már csak a két fémgyűrű csúszik-verődik egymáson. Jó eséllyel ilyenkor centrifugálás alkalmából már beleér a fűtőszálba a dob pereme, és másodpercek alatt tönkre is teszi. Megtörtént eset. Úgy voltam vele, hangos, hát hangos, majd cserélek csapágyat... aztán lett belőle 2 szimering, 2 csapágy, dob tengelycsonk (mert azt is megrágta), fűtőszál...
2013. okt. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi szépen a gyors hasznos választ,

megéri csapágyat cseréltetni benne?

én nem vagyok szakember ugyhogy nem tudom magam csinálni

mint te, vagy inkább megérné nekem pl 39 ezerért egy másik használtat venni?

mennyibe kerülhet kb. a javitás?

vagy meg tudnam megis hazilag csinálni?

budapesten élek VII.ker.

köszi előre is

2013. okt. 16. 21:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem is lehet megcsapágyazni.Legalább is az új indeziteknek az üstje nem bontható.Újat semmiképp ne vegyél.Én inkább egy használt/felújított Miele gépet vennék.
2013. okt. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elmész az Orczy térre a Nagy Mosógépalkatrész Boltba (nem tudom a pontos cégnevet, a Posta-Vámhivatallal átlósan van), elmondod milyen géped van pontosan, mia baja, és megmondják mi kell hozzá. Jó eséllyel leveszik a polcról, és hazaviszed.
2013. okt. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 usssr válasza:
Három tippem lenne még pedig igen lehet,hogy a dobcsapágy ment tönkre de lehet,hogy a főmotor csapágyas vagy az üst és a dob közzé került valami.
2013. okt. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!