Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mitől lehet ez? Van erre...

Mitől lehet ez? Van erre garancia?

Figyelt kérdés

Ariston elektromos sütőm aljában elkezdett lemálni a fekete bevonat. Már egy éve vettük, 2 év garancia van rajta. Hetente 1-2x használjuk, inkább csak pizza és süeménysütésre, nagy ritkán sütünk benne húst. Ezt azért írtam, hogy lássátok, nincs agyonhasználva, zsíradákkal teleégetve. Sosem súroltam, amikor még langyos (kézzel már kellemesen hozzá tudok érni), sima, vizes szivaccsal kitörlöm és papírtörlővel szárazra törlöm.

Most nagy foltokban málik a bevonata. Mitől lehet? Érvényes erre a garancia?


2009. nov. 14. 14:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem érvényes, mert rendeltetésszerűen használod, és az hogy a festék leválik valamilyen gyártási hiba leget ami garanciális. Jelentsd be a garanciális szervíznél mindenképpen Vagy kicserélik az egész tűzhelyt, vagy csak azt az elemet aminek a festése hibás. De akkor nézesd meg a többi elem festésének a minőségét is.

Ha kicserélik a garancia nem indul újra hanem a vásárlástól számított időben letelik a csere után.

2009. nov. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!