Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hová kell tenni a mosóport és...

Hová kell tenni a mosóport és az öblitőt? Kép lent.

Figyelt kérdés

[link]


A középsőbe és jobbról az elsőbe próbáltam tenni a mosóport de onnan nem szivta fel..viszont akkor abban amelyik fel van osztva 2.be ott hová kell?



2013. nov. 27. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Jobbról balra haladva: előmosás,főmosás,bal fakk külső fele fehérítő(hypó) belső fele öblítő. Ha jól sejtem egy whirpool mosógépről lehet szó?
2013. nov. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pontosan. Whirlpool FL 5103 :)
2013. nov. 27. 19:50
 3/5 A kérdező kommentje:
Általában 30 fokon szoktam mosni. A mosóport beletettem először a jobboldaliba és a középsőbe is tettem mivel nem tudtam hová kell pontosan, viszont a mosópor ott érintetlen volt. A bal oldaliba akkor az alső részbe teszem a mosóport és a jobb belsőbe az öblitőt?
2013. nov. 27. 19:53
 4/5 anonim ***** válasza:

A bal oldali rekeszekbe nem rakunk mosóport!!!! A külső fele a hypó,clorox és egyéb fehérítő helye a belső rekesz az öblítőé. Előmosásos programnál használja a jobb első rekeszt(ez kisebb is)és a középsőt,bármely más normál programnál csak a középsőt. De ha hibás a mechanika vagy szorul az a kar ami a vizet irányítja a rekeszekbe akkor sem ürül ki a mosószer tartó.

Villszer.

2013. nov. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2013. nov. 28. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!