Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Nekem canon Mg2150-es nyomtató...

Nekem canon Mg2150-es nyomtatóm van és ki ürült a fekete szín elvittem és megtöltötték most pedig nem akar nyomtatni! Segítsen valaki mit kell ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 29. 12:17
 1/2 TaKy99 ***** válasza:
Visszavinni oda ahol megtöltötték...
2013. nov. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A beépített számláló chip elérte megengedett nyomtatott lapot, ezért leblokkolja a nyomtatót. Ahhoz, hogy ezt a chippet nullázd ezt kell tenned:


1: Kapcsold ki a nyomtatót.

2: Tarts nyomva a stop/reset gombot, majd utána nyomd meg és tartsd nyomva 5 másodpercig a power gombot.

3: Utána engedd el a stop/reset gombot (power gombot nyomva tartod)

4: Nyomd meg a stop/reset gombot kétszer. (power gombot nyomva tartod)

5: Engedd el a power gombot

6: Várj, amíg a power gomb zölden kezd el világítani, aztán nyomd le háromszor a stop/reset gombot úgy, hogy lenyomtad egyszer vársz 3 másodpercet. lenyomod még egyszer megint három másodperc, és lenyomod még egyszer.

7: A kijelzőnek a 3. nyomás után narancssárgának kellene lenni.

8: Nyomd meg ezután megint a power gombot, hogy beállítsa az adatokat magának.

9: Amíg beállítja magnak az adatokat, szedd ki a patront.

10: Várj fele 30 másodpercet

11: Nyomd meg megint a power gombot, azért, hogy leálljon.

12: Nyomd meg megint ahhoz hogy bekapcsold.

13: Tegyél bele papírt, majd állítsd be



Ezeket próbáld meg megcsinálni, hátha sikerül.


[link]

2013. dec. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!