Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Borotválom a hónaljam, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borotválom a hónaljam, de akár hogy is borotválom, a hónaljamnál mindig látszik egy sötét barna, fekete folt. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Az még nem borosta, hiszen ahogy leborotválom teljesen nullára, és be állok a tükör elé akkor is látszik hogy ahol a szőr lenne amúgy ott ilyen szürke folt van. Szóval ha strandon pl. labdázok akkor látni lehet h, hol nőne a szőr. Ez olyan rossz így, mert bármit teszek, és naponta borotválhatom akkor is látszódik h, nőne a szőr ha hagynám hisze barnább ott a bőr mint máshol. mit tegyek vele? tippek? Már probáltam azt is hogy napoztam és hónaljra probáltam barnulni h, ne látszódjon annyira szőr helye, de nem segitett sokat. Nők ti hogy csináljátok ezt? 18/L

2013. júl. 15. 14:29
 1/5 anonim válasza:
De ez természetes. Ott mindenkinek, akinek sötét a haja, szőre sötétebb folt van. Szerintem ezért senki nem szól, mert ez ilyen és kész.
2013. júl. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
az én barátnőm gyantázza a hónalját
2013. júl. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
át igen sötét barna a hajam, de én szőkére festetem mindig, az gáz ha a hónaljam is befestem pl? :D nekem ez nagyon ciki igy. mesziről ugy néz ki mintha nem borotváltam volna le, vagy mintha borostás maradt volna :/
2013. júl. 15. 14:39
 4/5 anonim ***** válasza:
felesleges befesteni a hónaj szőröd mert úgy is leborotválod.Ne aggódj a folt miatt.Ha nem vagy izzadékony akkor rakj rá alapozót.
2013. júl. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En nagyon perverz vagyok, ha ez engem felizgat? :(
2013. júl. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!