Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik mosógép a jobb?

Melyik mosógép a jobb?

Figyelt kérdés
Alul vagy felültöltős?
2013. dec. 25. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Alultöltős nincs... azt úgy hívják hogy előltöltős. :)

Én erre szavaznék, mert több ruha fér bele, a felültöltős meg inkább azoknak jó, akiknek kisebb a hely ahova raknák.

2013. dec. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ. Ha a konyhabútorba akarod beépíteni vagy polcokat szeretnél fölé tenni, akkor mindenképpen elöltöltős gépet vegyél. Ha kicsi a helyed akkor praktikusabb a felültöltős gép. Én az utóbbit jobban szeretem. Nem kell lehajolni, ha meg akarod pakolni a gépet, ráadásul sokkal könnyebb is így, mert ennél a típusnál a gravitáció veled van és nem az ellenséged. A mosás végén is könnyebb kiszedni a ruhákat, nem kell ruháskosárral szórakozni, nehogy a frissen mosott ruha a padlón landoljon. A dob mosás alatt teljesen zárt, még az elöltöltős gépek hajlamosak kitépkedni a dob és az üvegajtó közé véletlenül odaszorult ruhákat. A felültöltősöknél a dob felfüggesztése is stabilabb némileg.


Viszont olyan nagy különbség nincs közöttük, hogy ki lehessen mondani, ez a jobb, az a rosszabb. Dönts aszerint, hogy neked melyik lenne a praktikusabb.

2013. dec. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!