Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A botmixer (750W) habverője...

A botmixer (750W) habverője megfelel sütemények készítésénél, vagy jobb a kézi mixer (300W)?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok melyiket érné meg jobban megvenni?

Valamelyik márkáról van tapasztalatotok?

m.olcsobbat.hu/termek/philips_hr1618_90-512d80e38e16d544300034c0/#details


www.argep.hu/popup.asp?pid=259168441&pnr=10001&foto=1


Mind2 750 W , nekem a Philips szimpatikusabb annyiból,hogy van burgonyapürésítő tartozéka,viszont mint márka szimpatikusabb a Bosch.

Vélemény,tapasztalat valamelyikkel kapcsolatban?



2014. jan. 9. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Sütemény készítésénél melyik műveletre akarod használni ?
2014. jan. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanilyen Bosch van, amit 2-nak linkeltél:

[link]


Én nagyon szeretem, jó hogy fokozatmentesen lehet állítani a sebességét, így is, meg úgy is szoktam használni. Van hogy naponta is előkerül. Előtte egy Philipset hoztam haza, 1. használatnál összekaristolta a saját edénye alját, vittem is vissza.

2014. jan. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
pl.krémet kikeverni, habot felverni stb.
2014. jan. 10. 00:00
 4/5 A kérdező kommentje:

És ez a fajta Bosch tényleg elég erős a jégaprításhoz?

Bosch mint márka jobban bejön,de a Philips-nek a burgonyapürésítője nagyon jó lenne (utálom a macerát a krumplipüré készítésnél)

Bosch botmixert látott valaki burgonyapürésítő tartozékkal?

2014. jan. 10. 00:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Jeget én nem nagyon aprítottam vele, de van hozzá az a kés, elvileg arra való, persze nem 2-3 jégkockával, mert úgy nem lesz jó, csak ha többet teszel bele.

Amúgy sokmindent csinálok vele, pl. hagymát is ezzel aprítom, csak félbevágom, és megcsinálja, diót szoktam vele csinálni, marcipán masszát, krémeket (pl, májkrém, melegszendvicskrém, stb.), a habverővel meg tojáshabot, tejszínt szoktam felverni. A botmixert meg főzelékekhez, bármilyen pürésítéshez tudod használni.


Burgonyapürét egy sima krumplinyomóval is tökéletesen meg lehet csinálni, ilyen eszközt még nem láttam.


Mondom én nagyon szeretem, megvan kb. 5 éve, semmi baja, tökéletesen működik!

2014. jan. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!