Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Wiirpol mosógép zárlatos,...

Wiirpol mosógép zárlatos, elromlott-garanciás. Csak a zárlatos alkatrészét cserélik ki nekem vagy az egész mosógépet?

Figyelt kérdés
leverte a villanyórámat a wiirpol mosogatógép, megolvadt a dugó,villa tövénél a műanyag, azóta nem működik. ezt is 30 napig szereli az euronics-szervíze, mint a táblagépet? valaki kapott ilyen meghibásodáskor új mosogatógépet?

2014. febr. 1. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is a mosógép a rossz hanem az aljzat. De még ha a mosógép is lenne,senki sem lát bele mi romolhatott el benne,de 99%,hogy nem kapsz újat csak javítják.
2014. febr. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az aljaz az nem rossz, fél éves a zsinór is és a lyuk is. semmi baja, más működik róla, rádió pld. már próbáltam a mosogatógépnek áramot adni más konnektorból, annál is ez a szitu, hogy se kép se hang. még a ledek sem égnek a mosogatógép ajtaján.
2014. febr. 1. 12:30
 3/6 anonim ***** válasza:
meghibásodás esetén, a vásárlástól számítva, 3 munkanapon belül cserélik CSAK KI, utána a márkaszerviz jegyzékben szereplő szerviz kötelessége a készülék elszállítása javításra, és ha az úgy ítéli meg, hogy gazdaságosan nem javítható, kitölti a csereutalványt, amivel és a vásárlást igazoló blokkal a vásárlás helyén, új készüléket választhatsz! (ha ez drágább lesz mint a meghibásodott volt, a különbözetet ki kell fizetned.
2014. febr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. már régebben jártam így, hogy új mosogatógépet kaptam (kicsrélték a régit) majdnem 30 at fizettem rá, és most pont az döglött be.
2014. febr. 2. 06:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Most mosógép vagy mosogatógép?
2014. febr. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mosogatógép. a héten állítólag már idetalál a szervíz.
2014. febr. 3. 05:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!