Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A mosógép vízcsövét a zuhany...

A mosógép vízcsövét a zuhany lecsavarásával lehet csatlakoztatni a csaphoz, viszont brutálisan rászorult, az egész kis csonk forog vele együtt a csaptelepen, hogy tudnám szétszedni?

Figyelt kérdés
Hozzá nem értő gyenge nő vagyok...valahogyan szét lehetne szedni a csapon a zuhany gombjával egybefüggő rácsavarós részt, és kicserélni? Úgy néz ki, rágyógyult a mosógép rászorítóanyacsavaralkatú része...azt is meg kéne menteni vagy cserélni. Szervizes ember mennyit kérhetel egy ilyen ügyért? Vagy kellő instrukciók birtokában akár én is megbarkácsolhatom? :)
2012. febr. 9. 01:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan szét lehet szedni, legfeljebb szerszám kell hozzá. Mondjuk így a leírás alapján nem tudom megmondani hogy mit-hogyan, de kép alapján lehetne.


Szervizes ember? Egyszerűbb és gyorsabb megkérni a szomszédot, legfeljebb főzöl neki egy kávét.

2012. febr. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%

A sok fel-le csavargatástól szétment a menet,tehát kuka mindkettő.Mivál már mindegy neki,elég ha szétbarmolod.Vegyél két új csövet,meg egy elosztót szereltess be alulra,így nem kell mindíg szétszened a közeljövőben.Javaslom,hogy hívj egy ismerős férfit,aki szétszedi Neked,utánna elmész egy szaküzletbe ,vagy baumaxba,valamibe a két csővel,hogy ilyen kell,meg kérsz a csap alá a mosdókagylóhoz beszerelhető T elosztót is. Mikor ezek megvannak,hívsz egy vizest,hogy szerelje be,így neked csak a munkadíjjat kell fizetni,nem az általa hozott tuti jó,2X annyiba kerülő anyagot !

Sok sikert.!

Egyébként a "gyönge NŐK" mit csinálnak hajnali 2 körül ????

2012. febr. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
WD 40-et ráfújsz, egy fogóval erősen tartod a csonkot, másik fogóval a forgó rész megpróbálod eltekerni. Gumikesztyűvel könnyebb megszorítani. Hátha sikerül.
2012. febr. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, a fogós és gumikesztyűs tekerés megvolt, sikertelen. Akkor ha jól értem, nem kell az egész csapot cserélni, csak a betekerős középső micsodát? ez így jól hangzik :) Amúgy hajnal kettőkor a gyenge nők fürdeni szoktak, csak hát így nehézkes. De sebaj, ma buszozok fél órát, hogy a nagyszüleimnél lezuhanyozhassak, ha nem oldódik meg a probléma :D
2012. febr. 9. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!