Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Van-e valakinek tudomása Mo-n...

Van-e valakinek tudomása Mo-n forgalomban levő olyan elöltöltős mosógépről, aminek a szélessége kisebb, mint 59,5 cm?

Figyelt kérdés
2014. febr. 1. 18:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Olyat a világon sem találsz ugyanis az EU szabvány a 60 cm-es szélesség(az USA szabványban pedig még nagyobb akár 90 cm-es szélesség is szerepel), de keskenyebb sehol sem!
2014. febr. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Értem. A kérdést a "Candy AQUAmatic 80 F" miatt tettem fel, ugyanis ezt az egyetlen egy keskenyebb gépet találtam, így reménykedtem benne, hogy ha ez van, létezik más is...

Köszi a választ, bár elkeserít, mégis megkönnyíti a dolgomat azzal, hogy nem keresek tovább.

2014. febr. 1. 18:43
 3/11 anonim ***** válasza:
22%

A keskeny nem a szélességére vonatkozik, hanem a mélységre, ez ne tévesszen meg.

A legkisebb szélesség 595mm, ettől kisebbet nem kapsz.

2014. febr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

és a nevezett márka, miért nem felel meg?

(kevés a 3,5 Kg-os kapacitás?... mert ilyen kisméretű géptől, ne várj nagyobbat!)

Méretek:

Szélesség: 51 cm

Magasság: 69.5 cm

Mélység: 44 cm

[link]

2014. febr. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 gyikjoe válasza:

Csak Candy, de van választék:

[link]

2014. febr. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Csak a candy más nincs nekem 10 évig minden gond nélkül ment!
2014. febr. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Nekem is Candy mosógépem van, nagyon meg vagyok vele elégedve (51 cm széles).

Sőt, az előző is ugyanez a márka volt, azt 7 évig nyúztuk.

2014. febr. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Elhiszem, hogy a Candy jó márka, de a 3,5 kg-os töltet azért kevés nekem.

Mivel 58 cm széles a rendelkezésemre álló hely, 1. vagy lesz felültöltős az előszobában, vagy 2. a konyhában kap helyet egy elöltöltős (nagyobb, mint a Candy).

Csak sajnos dönteni nem tudok!

2014. febr. 6. 20:28
 9/11 gyikjoe válasza:

Hát sajnos a kis töltet és a kis méret együtt jár :)

Nem tudsz kis átépítéssel 2 cm-t nyerni? Én mostanában vertem szét az egész házat, olyan apróságnak tűnik az a 2 centi... :)

2014. febr. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Viccesnek tűnik, de tényleg ezen gondolkodok én is...

Te "faragnál" a falból csak azért, hogy egy elöltöltős az előszobába kerüljön a konyha helyett?

2014. febr. 8. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!