Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mostanában miért tiltották be...

Mostanában miért tiltották be a mega multivitaminokat (Pl. Leneki vitamint is csak kisebb vitaminadagokkal látok)? Van forgalomban valami jó organikus vitamin, amiben legalább 200-300 mg C vitamin van és ehhez igazodik a többi?

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Mintha azt olvastam hogy megbüntették a Lenkeit,mert túl nagy dózisok voltak a vitaminszemekben.
2010. nov. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia,DM-ben vettem 1200 mg C vitamint.Ott vannak nagyon jó termékek!
2010. nov. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
sajnos mind szintetikus - aszkorbinsav meg ilyenek, DM-ben én nem láttam jó vitamint.
2010. nov. 15. 22:03
 4/8 anonim ***** válasza:

Tessék:

[link]


Nincs itt betiltva semmi, csak nem a viccvitamin gyártóknál kell keresni a termékeket.

2010. nov. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Viccvitamin?Ha-ha.
2010. nov. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Lenkeit nem azért bűntették meg,mert túl nagy adag vitamin van a szemekben,hanem mert kiadott egy nyomtatványt a vásárlói körében,ami a termékeket használók tapasztalatait tartalmazta,és tápkiegeknél tilos bármilyen gyógyhatást tulajdonítani,nehogy az emberek rákapjanak,és meggyógyuljanak.Azóta Lenkei már megnyert egy pert az ÁNTSZ-szel szemben.
2010. dec. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
na csak annyit , hogy nagy nehezen sikerült szereznem 10000-ért egy organikus vitamint. Kismama vagyok szoptatok, és az antalvali.com-on beparáztattak, hogy milyen szar a szintetikus vitamin, stb. Hát vettem egy organnikust jó drágán. most a héten beteg lettem, torokfájás, stb. úgy, hogy szedem azt a szuperáras organikus vitamint! Már két napja kínklódtam, amikor meguntam, és bevettem egy adag lenkeit - estére semmi bajom nem volt. Na most akkor melyik a jobb???
2010. dec. 3. 12:25
 8/8 anonim ***** válasza:

Természetesen a Lenkei! 12-02 14:38 írta le az igazságot!

Lenkei mellett egyébként Vitaminkirály (vitaminkiraly.hu) is ugyanilyen "filozófiával" gyárt vitaminokat, én speciel azt szedem, évek óta nem voltam mégcsak megfázva sem... :)

2010. dec. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!