Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Szeretnék venni egy olcsó...

Szeretnék venni egy olcsó kávéfőző gépet. Fontos hogy tejet habositó legyen rajta! Irnátok nekem párat?

Figyelt kérdés

espressot , hosszú kávét, lattet, melange-t szeretnék csinálni.

hol lehet ilyet olcson venni?mennyiért kb?



2014. febr. 11. 11:39
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
pontos terméknevet is irhatok és hogy hol lehet beszerezni. köszönöm!
2014. febr. 11. 11:40
 2/14 anonim ***** válasza:
2014. febr. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
7%
Ezek mérhetetlenül vacak cuccok, amit ajánlottak. Szerintem, ha érdemben akarnál kávét készíteni, ezekkel csak kidobod a pénzt, és első alkalommal a mosogatóban végez a kávéitalod. Azért az olcsó az nagyon tág fogalom. Olcsó pl. egy 2 millás gép is ha 1 milláért adják... Szóval valami keretet igazán írhatnál, hogy azt legalább ne mi találjuk ki helyetted!
2014. febr. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
gyakorlás képpen venném mert szeretnék jól megtanulni melange hosszu kave cappucino stb elkészitését olyat amilyet kavézóban adnak, sajnos nem nagy a keretem 10.000ft-tol 20.000ig maximum. nem baj ha gatyi marka vagy keves a garancia csak addig kell mig ki nem tanulom utana ugyis etteremben fogom csinalni!
2014. febr. 11. 12:28
 5/14 anonim ***** válasza:
10%
Nézd, nem kertelek: ennyiből nincs mit gyakorolni. Természetesen csinálhatsz valami fekete levet, amire bubis tejhabot öntesz, és nevezheted a terméket cappuccinonak, vagy épp a bögrényi kávédat hívhatod hosszúkávénak, de ha mégsem jön össze az, amit egy minőségi helyen kapsz, ne magadban keresd csak a hibát. Jó kávéhoz a felszerelés mellett nem elhanyagolható a jó alapanyag. Az is drága. Baristaként sose mondanék olyat valakinek, hogy hagyjon fel az ötletével, de egyszerűen ennyi pénzből egy épphogy használható őrlőt sem kapsz, nemhogy gőzkaros, espressogépet. :(
2014. febr. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
es mi az a ár amiért már elfogadható gépet vehetnék?
2014. febr. 11. 12:40
 7/14 A kérdező kommentje:
esetleg eladhatom telefonom akkor tudnék 50.000et raszanni a gépre. termeszetesen alapanyagot csak jó minőségüt vennék .
2014. febr. 11. 12:53
 8/14 anonim ***** válasza:
30%
50.000 már érdemibb pénz kezdő szettre. Szerintem abból már egy használható használt felszerelés kijön mindenestől. Konkrétumot is kértél: Én ennyiből Gaggia mellett döntenék, és a kávéológia index fórumra írnék, ahol keresnék használtani lyet, mert ott sok a szaki, aki fölújít, gyakorlatilag újjá varázsol gépeket. Segíteni fognak.
2014. febr. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit! Amugy melyik volt az ertelmes?:)
2014. febr. 11. 17:48
 10/14 anonim ***** válasza:
53%
Hagyd, SylwerStone , nem azért válaszoltam, hogy felpontozzanak. Ha a kérdező akarja, használja, ha nem, nem. Az meg, hogy egyesek ezzel szórakoznak, már rég nem hat meg, én nem az oviból jöttem. :) Azért köszi, hogy kiálltál mellettem!
2014. febr. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!