Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Szeretnék venni egy olcsó...

Szeretnék venni egy olcsó kávéfőző gépet. Fontos hogy tejet habositó legyen rajta! Irnátok nekem párat?

Figyelt kérdés

espressot , hosszú kávét, lattet, melange-t szeretnék csinálni.

hol lehet ilyet olcson venni?mennyiért kb?



2014. febr. 11. 11:39
1 2
 11/14 SylwerStone ***** válasza:
100%

Nincs mit ;)

Nem bírom a sok vadbarmot, aki csak azért jár ide, hogy a másikat lepontozza. -.-"

A százalékom már engem sem izgat, csak azért járok ide mert szeretek segíteni az embereken.

UI: Bocs az offért kérdező!

2014. febr. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Csak zold pacsikat adok. remelem nem velem van a gondotok :D en orulok ha valaszt kapok !ha nem is olyat amire szamitottam akkor sem pirospacsizom
2014. febr. 11. 20:06
 13/14 anonim ***** válasza:
Nincs Veled gondja senkinek, nyugi van! :D
2014. febr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

csak egy megjegyzés...a kérdésben ezen kritériumok szerepeltek:

"Szeretnék venni egy olcsó kávéfőző gépet. Fontos hogy tejet habositó legyen rajta!"

(Tehát, nem az hogy használt, és 50 ezer Ft. az előirányzott célösszeg!)

ezen feltételeket, teljesítik a #2. válaszban megjelent hivatkozásokon fellelhető készülék típusok.

2014. febr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!