Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Electrolux mosogatógép öblítő?

Electrolux mosogatógép öblítő?

Figyelt kérdés

Meg tudná mondani nekem valaki, hogy ennek az öblítő tartályába hogyan kell adagolni az öblítőt?

Ha teljesen feltöltöm, az több mosogatásra is elegendő úgy mint a só, és csak utána kell töltögetni?

Mert tegnap beleöntöttem vagy egy decit (ha nem többet), de még mindig nem érte el a max. szintet, sőt, nem is láttam, hogy mennyi van benne, de nem töltöttem tovább.

Vagy ezt minden alkalommal tele kell tölteni?

Teljesen kezdő vagyok a témában, tegnap mosogattam vele először, egyébként nagyon szépek lettek az edények.

Köszi, ha tudja valaki!


2013. okt. 25. 13:24
 1/2 anonim válasza:
Az öblítőt a gép adagolja maga, egy feltöltéssel több (elég sok ) öblítést eltud végezni. Én sem látom meddig van a tartály, addig töltöm még nem folyik vissza. Ue a só is. Nekem a gép jelzi ha hiányzik már belőle valamelyik is.
2013. okt. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Óh, köszi szépen, akkor megnyugodtam, hogy nem 2 deci öblítőt iszik meg alkalmanként :).

Azt hiszem nekem is kijelzi, csak még nem volt rá alkalma :).

Köszönöm szépen a választ!

2013. okt. 25. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!