Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Zanussi kombinált tűzhely...

Zanussi kombinált tűzhely vagy electrolux kombi tűzhelybevált-e valakinek?

Figyelt kérdés

Van-e itt valaki, akinek ilyen készüléke van? Milyen típusú és mennyire süt jól?

Arra értem, hogy a tűzhely betölti-e azt a funkcióját, hogy jól megsülnek benne az ételek, sütemények?

Felső sütéssel van-e ezeknél gond?

Nekünk sima gáztűzhelyünk van, de ez nem vált be. Ha pl. pogácsát készítettem, az előírt 20 perc sütés után, kissé nyers, felül fakó pogácsám lett. 45 perc után értem el azt, amit más tűzhelyeknél, régi hagyományos, s bosch kombinál.

Rakott burgonya, s egyéb húsételeknél is ugyan ez volt a helyzet. 2-3x tovább kell bent lennie a sütőben, hogy érezhető változás legyen, hogy a teteje ne úgy nézzen ki, mintha sütőbe se tettem volna.

Sajna a szervíz nem ad csere utalványt, mert szerintük nem hibás a készülék, hanem ez így működik jól. Viszont felajánlották, hogy a mostani vétel árának felét beszámítják egy új készülékbe, de csak márka boltban választhatunk. Azaz vagy electrolux vagy zanussi.

Kettő közül melyik a jobb?

Akinek ilyen van azok válaszát várom, persze ha a sütő részét is használják.

Hogy süt, mennyire elégedettek vele?


2014. ápr. 17. 23:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem Gorenje van,nagyon bevált!A fő szempont legyen hőfokszabályozás és légkeverő ventillátor!
2017. febr. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!