Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Kis szobába mobilklíma?

Kis szobába mobilklíma?

Figyelt kérdés
Ma láttam, hogy az OBI- ban 23 ezer forint egy ilyen Orion mobilklíma, ez szerintem nagyon olcsó. Egy kisebb, kb. 5X5-ös szobába kéne. A kivezetését meg tudom oldani. (Előszobába, vagy meghosszabbítva a központi szellőzőbe bekötve) Az lenne a kérdésem, hogy mennyire lenne ez nekem hatásos?

2014. ápr. 25. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:

23.000-ért az nem léghűtő? Mert az szokott ennyi lenni.


Egyébként ha mindenképp mobilklíma kell, akkor minimum a két csöves jöhet szóba, az egy csöves hatásfoka szörnyű. Viszont a hangját szokni kell, mert szerintem marha hangos. Ettől még jobb a mobil split klíma, de az már nem biztos hogy olcsóbb, mint a rendes, viszont kb azonos hatásfokú. Az csak akkor ajánlatos, ha pl albérletben laksz.

2014. ápr. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Na elmondom ha azt megveszed 23 ezerét nagyon hülye leszel már bocs,ilyennel szerinted mit érsz el? Egy jó normális mobil klíma minimum 100.000Ft! Ez alatt csodát ne várjál,ilyen jeges szarokat meg felejtsed el,semmire sem való elhiheted nekem!

Tavaly vettem június környékén Trotec PAC 2000 S,na ez már tényleg tudja a dolgát,igaz 120.000Ft volt de ha kint a levegő 35 fok körül van,odabent simán leviszi 20 fokra is,az már más kérdés hogy csak egy teszt erejéig csináltam ezt meg,mert másképp tüdőgyulladást kapsz!

Klímával tényleg óvatosan,maximum 8C fokkal leht hidegebb a lakásban mint odakint,ez alatt már biztos hogy tüdőgyulladást kapsz,és egyéb más mellékhatást is.

ÚGyhogy ha komolyan érdekel egy mobil klíma akkor Trotec PAC 2600 S,de mondom 100.000Ft alatt ne vegyél mert csak pénzkidobás,az alatti olyan kis szyutok szarok amit az idióta magyarokra akarnak rásózni! Ha komolyan érdekel a te saját kényelmed akkor ne sajnáld rá a pénzt amúgy.

2014. máj. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Őőő nekem egy egycsöves de semmi probléma vele,azt a -8 fokot simán hozza!

Nem az olcsó egycsöves szarokkal kellene össze hasonlítani a drágábbik fajtát,két csövesből is kapsz ugyan olyan szart hidd el nekem.

2014. máj. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jah bocs lemaradt hogy ennek kb 52dB a zajszintje,szerintem nem magas,éjjel meg úgy se megy mert akkor jobban szeretem a ventilátort egyes fokozaton,nappal meg tényleg még a TV is elnyőmja.
2014. máj. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget mindenkinek, a kérdés feltevése óta már megoldódott a probléma.
2014. máj. 15. 06:26
 6/6 My János 1926 válasza:
Nekem kis szobában van és hideg van..
2019. júl. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!