Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mivan akkor ha észreveszik a...

Mivan akkor ha észreveszik a garanciális javítás során a fűnyírómnál hogy én már hozzányúltam?

Figyelt kérdés

Van egy elektromos fűnyíróm ami tönkrement. Még érvényes rá a garancia és szeretném megcsináltatni. Amikor tönkrement nem akartam rögtön elvinni, szétszedtem hátha megtalálom a hiba okát és nem kell elvinni. A hibát nem találtam meg, de sajnos amikor raktam össze eltörtem egy olyan pici kis alkatrészt véletlenül ami képtelenség hogy csak úgy magától eltörjön, szóval biztos rájönnek hogy szétszedtem. Valószínű, hogy azt fogják hinni, hogy azért nem működik mert azt eltörtem és azért vittem be.

Szerintetek ilyenkor mi a teendő?

Vigyem be és ne szóljak semmit hátha megcsinálják?

Vagy meséljem el a sztorit?

A válaszokat előre is köszönöm!



2014. máj. 28. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Vigyed be és reménykedj. Max bukod a granciát.
2014. máj. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Olyan lehet hogy észreveszik és megcsinálják de a javítás költségét elkérik? Vagy valamilyen kártérítést vagy valamit kérhetnek ilyenkor?
2014. máj. 28. 18:56
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Max ki kell fizetned a javítást.
2014. máj. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!