Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Le kell-e venni a fehér...

Le kell-e venni a fehér borítást az új hűtő hátuljáról?

Figyelt kérdés

Vettem egy új hűtőt, átolvastam a user manualt is teljesen az üzembe helyezésről is, de nem tudom, hogy a hűtő hátulján lévő fehér borítást el kell-e távolítani, vagy sem?


Mellékelek egy képet a dologról.

[link]


Ami miatt azt gondolom, hogy nem kéne eltávolítani az az, hogy a vonalkódos matrica az oldalborítást és ezt a fehér részt ragasztja keresztbe, illetve a hűtő oldallapjának illesztése alatt van a széle, bár csavarral nincs áthajtva (csavar nincs is az oldallap szélén, csak a sarkoknál).

Ami miatt pedig azt hiszem, hogy le kéne szedni az az, hogy elvileg ez alatt vannak a hűtőbordák vagy mik, amik a hőt adják le kifelé. Ez gondolom nem igazán segíti elő, hogy le van fedve, illetve a hátlapon fel van tüntetve a recycle jel alatt, hogy PP, ami ugye köztudottan nem igazán szereti a hőt.

Ilyenkor mi van? :) Köszi előre is.



2014. jún. 11. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel a márkaszervizt ők megmondják a tutit
2014. jún. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ne vegyél le semmit. Először is olvasd e a kezelési utasítást, vagy töltsd le.

Nekem is ilyen van, ez total no frost hűtő, nem kell kívülről semmit eltávolítani. Amíg várod, hogy elteljen aza bizonyos két óra a szállítás utáni indításhoz, addig pont kitörölgeted, megbarátkozol vele, és elolvasod a kézikönyvet..


ha leírnád a gyártót/típust, sokkal könnyebb.


Az enyém is teljesen burkolt, és ebben a kegyetlen melegben is jól hűt, jegesedés nélkül, és nem melegszik semmi kívülről.

Ezek már csodamasinák, a kompresszor melegét eltünteti valahogy. Igaz fizikából én mást tanultam, meg a szaratov is leadta rendesen a hőt, ez felhasználja.


használd egészséggel, és sok örömmel.

2014. jún. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha valami nem tiszta, gúglizd be: "LG total no frost rendszer működése"


ott meglátod miket tud ez a gép. Ezek a legkorszerűbbek.

2014. jún. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mint írtam előzőleg, elolvastam a kézikönyvet, még a "tippek" részét is, de semmi nem volt erre vonatkozóan a beüzemelésnél. Bár gondolom ha el kéne távolítani akkor arra felhívnák a figyelmet, csak furcsa ez a régi hűtő után. Felhívom a márkaszervizet, csak gondoltam hátha valaki találkozott már ilyen dologgal és tud biztosat mondani. Egyébként Zanussi hűtőről van szó, ZRB36101XA a típusa.
2014. jún. 11. 16:24
 5/5 A kérdező kommentje:
Kérdés megoldva, felhívtam szervizet ahol azt mondták, hogy az új hűtőknek már az oldalában van a hűtőborda beépítve. Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz természetesen!
2014. jún. 11. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!