Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi az hogy nincs az uj hajszar...

Mi az hogy nincs az uj hajszaritohoz doboz? Csak ugy odaadtak, a nelkül, mert utolso darab. Lehetseges ez? Nemetorszag

Figyelt kérdés

Nagyon merges,dühös vagyok. Nemetorszagban vettem egy hajszarotot,de doboz nelkül adtak,allitolag azert ,mert utolso darab. Dehat azokat is dobozban kapjak nem? Ez nagy szemetseg. Raadasul meg a szükitöfejet sem adtak oda! csak a diffuziort.de azt en ugyse hasznalom. mindenfelekeppen erösködjek h adjak oda a dobozt? de a b..i nemetek ugyis azt mondjak h nincs. dühitö

ilyet vettem


[link]



2014. jún. 21. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez akkor fordul elő,ha a készülék kint volt a polcon mint

mintadarab.Ezt szokták a vevők tapperolni.A doboza bent a raktárban valahol kallódik tartozékkal együtt.

2014. jún. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na akkor biztos van doboza,akkor megegyszer bemegyek es nagyon eröteljesen el kell kerjem.mert nekem az is kell. de akkor mintadarabnak is szokott lenne doboza,biztos ugye? mert en el sem tudnam kepzelni nelküle.most mentem vissza a szükitöert,ott volt egy fiokban,onnan vette elö. ha hatasosabban rakerdek biztos meg lesz a doboz is!? nagyon remelem. tudom kicsinyesnek tartjatok,de anelkül eleg semmilyen volt a hajszarito.azert is voltam merges.de amugy jok az adatai.es mi van ha mar kidobtak?
2014. jún. 21. 22:33
 3/4 A kérdező kommentje:
De az nem gaz ha mintadarab ugye? Nem hiszem h kiprobaltak. nem is volt budugva se amikor en neztem.mondjuk elötte hasznalhattak tudom..
2014. jún. 21. 22:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Az előfordul, hogy az ilyen kiállított áruk doboza elkallódik. Viszont ezeket olcsóbban adják mindig, mint a dobozos társaikat, legalábbis felénk így működik. Mert ugye kinek kellene az összefogdosott, doboz nélküli hajszárító ugyanannyiért, mint a bontatlan társa.
2014. jún. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!