Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az, ha a férjem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha a férjem egy darab sajttal és egy kicsi doboz csokival "lepett" meg születésnapomra?

Figyelt kérdés
Fél éve házasodtunk össze, sajnos csak hétvégeken találkozhatunk egyelőre (munkahelyi és lakásgondok miatt de ez valószínűleg kb. még fél év és megoldódik), s amikor ő jön hozzám mindig hoz egy kis bonbont, vagy vmi más apróságot, s amikor én megyek hozzá, akkor szinte egész hétre való kaját viszek neki, hogy ne éhezzen s ne kelljen főznie. S most volt az ő szülinapja, én készültem rá rendesen, személyes ajánndékkal, amit saját kezűleg készítettem, kb, négy napom ment rá, s azon kívül a kedvenc sütijét készítettem el, a kedvenc ételét, s valami méregdrága italt vettem neki, meg egy márkás inget, s ő "meglepett" egy csomag bonbonnal meg a sajttal, amit úgy egyébként is szoktam kapni tőle. Teljesen ki vagyok akadva, mert megbeszéltük ugyan, hogy nem méregdrága ajándékokat veszünk egymásnak, de azért nem gondoltam volna, hogy ennyire földhözragadt, vagy smucig, hogy semmi meglepetés nem telik tőle. Azt mondta, hogy nem volt ideje ajándékot venni, mert zsúfolt volt a hete, de ez így nem igaz, mert tévézni, filmeket nézni, számítógép előtt gubbasztani bezzeg volt ideje, komolyan mondom, jön hogy visszamondjam ezt az egész házasságosdit. Bocs a kifakadásért.
2013. febr. 24. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Éretlen kis hisztis liba vagy te még egy házassághoz kisanyám. "Mondd vissza a házasságosdit." A pasi mindenképp csak jobban járhat.
2013. febr. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt, azonkivül,h fél éve házasodtatok? Régebben nagyobb meglepiket okozott a szülinapodon? Csak azért kérdezem,h mennyire tudtad kiismerni házasságotok elött. Egyébként ha minden más területen érzed,h szeret, ne csinálj ebböl problémát.
2013. febr. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Fú, első, azt a rohadt életbe', hogy te ennyire értesz a házassághoz, beszarok. Hány éves vagy, kb. 20?


Igazad van kérdező, én is kiakadtam volna. Ez sajnos valóban a figyelem hiánya, klasszikus nemtörődömség. Ez a tipikus "leszarlak-letudlak" ajándék.

2013. febr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Több mint négy éve, hogy együtt vagyunk. S nem vártam valami eget rengető dolgot szülinapomra. De egy szép nagy csokor virág legalább beleférhetett volna. S úgy érzem, ha valakinek valami fontos, arra tud időt is szakítani. Régebben sem kaptam túl nagy dolgokat tőle, de virág pl, az mindig volt. Ötször annyit keres mint én, s mégis én mindig drágább ajándékokkal leptem meg.
2013. febr. 24. 18:33
 5/9 anonim ***** válasza:
a sajt egy pialaknajiai hegyek mélyén élő, arany fűvel legeletetett tehén tejéből készült, ára pedig 25000 usa dollárra tehető.
2013. febr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt írtad,hogy megbeszéltétek,hogy nem vesztek méregdrága ajándékot,utána meg azt,hogy méregdrága italt vettél neki. Egyébként a gesztus a lényeg,nem az ajándék értéke. Egyébként ha szereti egymást két ember,akkor egymásnak épp elég ajándékot kell jelenteniük,ha csak az alapján szeretjük a másikat,hogy mennyire értékes az ajándéka,az a kapcsolat sokat nem ér.
2013. febr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Megbeszéltétek, hogy nem vesztek drága ajándékot, erre te méregdrága italt és márkás inget veszel neki, tőle meg elvárod kb. ugyanezt. Idióta egy játszmát játszol és még te vagy felháborodva. Gondolom, ő nem olyan kreatív, hogy saját készítésű ajándékkal lepjen meg, ezért inkább vett valami apróságot, amit úgy gondolta, hogy szeretsz.

Komolyan azt hinné az ember, hogy nem vagy több 10 évesnél.

34/N

2013. febr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért részben igaza van sztem. 4 év után azért több elvárható mint csoki meg sajt, mégha az márkás is. Én 1 év után nagyobb ajándékot kaptam. És ezzel nem azt mondom,h elvártam,h xy összegért vegyen nekem ajcsit a barátom. De azért 4 év után, elég kicsinyes vagy figyelmetlen dolog sajtot és csokit venni a szerelmének. De ez az én véleményem:)
2013. febr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Biztos mindenki másképp látja. Nálunk nem az ajándék értékében szokás mérni a szeretetet.
2013. febr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!