Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 éves lányom nemrég öntött...

2 éves lányom nemrég öntött bele a szájába egy majdnem teli doboz Caulofillum nevű homeós bogyót nem tudom hány darab van benne, jó sok, lesz tőle baja?

Figyelt kérdés
Nem tudtam már kiszedni a szájából szétrágta a golyókat és lenyelte.
2011. dec. 29. 08:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hívd fel a dokit, és kérdezd meg tőle, az a biztos. Ezt itt nem fogjuk tudni megmondani. Én sajnos nem ismerem a homeos dolgokat, nem tudok segíteni neked, ezért az a tanácsom, hogy kérdezd meg a dokitokat (ha nincs, akkor ügyelet, vagy kórház)
2011. dec. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
valószínűleg nem, de mindenféleképpen lássa orvos mihamarabb!!!
2011. dec. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Pontozzatok le,de én nem hiszek a homeos bogyókban,számomra csak cukorka.mire valo ez amugy amit megevett???
2011. dec. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Elvileg csak akkor hat, ha hatnia kell,de azért a doki többet tud segíteni - főleg amiatt,h sok bogyót öntött a szájába.
2011. dec. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan én terhesen kaptam, asszem a 35.héttől kellett szedjem. Köszi a válaszokat, A dokinál nem veszik fel a telefont egyenlőre.
2011. dec. 29. 09:31
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz baja,igyon sokat,minél hamarabb kipisilja annál jobb!
2011. dec. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
akkor hívd az ügyeletet!Nem pálca törés képp,de hogy kerülhettek hozzá a bogyók?Még ha homeós is gyógyszert gyerektől elzárva tartunk!
2011. dec. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

mossatok fogat, vagy itass vele minden olyat, amit a homeos szerek mellett nem lehet csinálni. Elvileg ez hatástalanítaná. A gyerekorvost azért hivd fel.

Mióta feltetted a kérdést eltelt egy kis idő, mi történt azóta???


Az én fiam azt a víz hatására megnövekvől bogyót (amit vázába szoktak rakni, felszívja magát víz hatására) kapkodta be, felmászott az ablakpárkányra. Nem tudtam evett-e belőle. Azonnal hívtam a gyerekorvost. Le kellett nyúlnom a pici torkába, meg kellett hányatnom, hogy jön-e ki valami szerencsére nem volt semmi. Ha lenyelte volna, akkor gyomormosásra kellett volna menni

2011. dec. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Semmi baja nem lesz azt mondta a dokinő aki amúgy homeopátiás orvos is.

Nem tudok erre most szalonképesen válaszolni hogy kerülhetett a kezébe nyilván tök felelőtlen idióta vagyok és elöl hagyom a gyógyszereket...:-O

a rendes gyógyszerek elzárt szekrényben vannak, ez a kis műanyag tubus pedig véletlenül beleesett a karácsonyi díszek tárolására szolgáló zacsiba gondolom még tavaly és most hogy elővettük, megtalálta a kislány.

2011. dec. 29. 10:38
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
Megesik mással is, ne aggódj! :)
2011. dec. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!