Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A whirlpool alulfagyasztós...

A whirlpool alulfagyasztós kombinált hűtőnk hűtő része nem működik ha nincs maximumra véve, akkor viszont a hátulja lefagy és szinte folyamatosan megy a kompresszor is. Mi lehet a baja? 5 éves.

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött, hogy régen a medium fokozaton is tökéletesen hűtött, most meg ha mediumon volt, 19 fok volt a hűtőben.. felvettem maximumra, akkor hűtött, de folyamatosan ment a kompresszor. Volt kint egy szerelő, aki megnézte, akkor úgy nézett ki, hogy a bal felső része a hűtőnek jegesedett, erre azt mondta, hogy elment belőle a hűtőgáz és vagy utántöltjük, de lehet 1 hét múlva megint elszökik a gáz és nem ér semmit.. vagy veszünk újat..


Most úgy van, hogy maximumon hűt, hideg a hátulja, de a 2. polcig le van fagyva egy éles vonalban (mikor a szerelő látta, akkor ugye csak a felső bal sarokrész volt lefagyva). Ezt a jegesedést időnként leolvasztja, de aztán megint kezdődik elölről..


Kérdésem, hogy mi lehet a probléma? Én kezdem azt hinni, hogy a kapcsolóval lehet a probléma és nem a gázzal.. de neten nem találtam erre pontos választ.. úgy volt, hogy jön egy másik szerelő, de átvert és mégsem jött ki..


Remélem valaki tud segíteni, hogy mi a probléma.. (az ajtó szigetelése teljesen jó, már megnéztem)



2014. júl. 20. 11:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!