Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyek az elöltöltős mosógép...

Melyek az elöltöltős mosógép előnyei a felültöltőssel szemben?

Figyelt kérdés

2014. aug. 10. 08:48
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Nekem eddig felültöltős volt, és szimpatikusabb, de szívesen meghallgatnám a "másik oldal" véleményét is. Köszönöm :)
2014. aug. 10. 08:52
 2/26 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy lenne előnye. Egyik ilyen másik olyan.
2014. aug. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a konyhaszekrénybe van beépítve, Az előnye az hogy így ki tudom nyitni az ajtaját,
2014. aug. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 cernageza ***** válasza:
53%
felültöltős: kényelmesebb bele pakolni >> fent van a lyuk. Kis helyekre jobban elfér. két oldalról csapágyazott dob, talán tartósabb. Illetve ahol kisgyerek van, az elöltőltős ajtaját szeretik letépni. :)
2014. aug. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Az elöltöltős mosógép egyik nagy előnye a beépíthetőség. A másik pedig az, hogy a nagyobb kapacitású gépek nagyobb ajtóval rendelkeznek, így könnyebb a nagyobb dolgokat (takarók, stb.) is bepakolni.
2014. aug. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 cernageza ***** válasza:
rájöttem, hogy félreolvastam a kérdést. Szóval a felültöltős előnyeit írtam, sorry
2014. aug. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat :)

én is úgy gondolom, hogy a felültöltősnek biztosabb a dobja, de arra eddig pl. nem gondoltam, hogy az elöltöltősnek nagyobb a szája.

a fürdőszobában lesz elhelyezve a gép, nem igényel beépítést. itt, a gyiken olvastam az előbb, hogy az elöltöltősök szeretnek vándorolni centrifúgázás közben.

2014. aug. 10. 11:09
 8/26 A kérdező kommentje:
az eddigi felültöltősömmel (indesit wt 120) az egyik legnagyobb gond az volt, hogy a mosószertartót nem lehetett kitakarítani, még szétcsavarozással sem volt hozzáférés. sajnos, úgy volt kialakítva, hogy mindig legyen egy kis hülye ficak, ahová beragad vagy a mosópor vagy az öblítő, és sem üvegmosókefével, sem fogkefével, sem hurkapálcikával nem lehetett maradéktalanul eltávolítani. az elöltöltősökkel mondjuk, ilyen gond nincs.
2014. aug. 10. 11:12
 9/26 anonim ***** válasza:

Vegyél Zanussi vagy Electrolux mosógépet, azoknak egy egyszerű kézmozdulattal kivehető mosószer adagolója van. Így bármikor könnyedén elmoshatod a vízcsap alatt:

[link]

2014. aug. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

"az elöltöltősök szeretnek vándorolni centrifúgázás közben."


Az Indesit gépünk ott van 2004 óta ahová leraktuk. Nem ment semerre.


"két oldalról csapágyazott dob, talán tartósabb."


Típusa válogatja. Van amelyik felültöltős rosszabb két csapággyal mint egy elöltöltős. Illetve az elöltöltősben is két csapágy van, csak más elrendezésben. Erre nincs általános szabály hogy melyik jobb. Elvben tényleg a kétoldalt csapágy kellene jobban bírja, de ott eleve gyengébb cuccot tesznek bele. Az elöltöltősébe pedig nagyobb teherbírású csapágy kerül ami bírja a nyíró igénybevételt. Szóval így már nincs is külömbség.


Egyébként ha az üzembiztonságot nézed, bármelyik elromlik.


Amit általánosságban fontosnak tartok, legyen száraz, jól szellőző helyen, különben rövid idő alatt eleszi a rozsda, bármennyiért is vetted. A padozat legyen olyan kialakítású hogy ne álljon meg alatta a víz.


Fürdőszobában számolj azzal hogy az elöltöltős ajtaját kinyitva nem árt ha te is elférsz, az pedig külön bónusz ha egy lavór vagy ruhás kosár társaságában is le tudsz hozzá hajolni úgy hogy kényelmesen tudsz pakolni.

2014. aug. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!