Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Elektromos sutovel tapasztalat...

Elektromos sutovel tapasztalatok suti sutes teren?

Figyelt kérdés
Angliaban dolgozok eppen es itt kint meg nem sikerult eheto sutit sutnom, otthon viszont jo voltam sutogetesben. Nem tudom eldonteni, hogy az alapanyagok masak vagy az elektromos suto nem jo suti suteshez. Minden kemeny, szaraz es izetlen lesz. Otthon gazzal mukodo sutonk volt. Eddig ugy gondoltam, ha hazakoltozom veszek egy elektromosat, de mar nem tudom. Mik a tapasztalatok? Es aram/ gaz fogyasztas a kettot osszehasonlitva? Ki mit gondol melyik a jobb?
2014. szept. 28. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:

sokáig gázsütőnk volt, majd elektromos, aztán újból gáz...most digitális, szuperjó elektromos sütőnk van, nem lehet elrontani semmit, pedig én a rontásban verhetetlen vagyok.

olyan sütőt vagyél eleve, amelyikben sütés közben is jól látni a süteményt, vagy bármit, amit sütsz..

erős lámpa alapfeltétel...


a világ nagy részén gázsütőt használnak, de a villany az verhetetlen.


az alpanyagokkal van gondod. itthon sokkal rosszabb minden, ezért nem sikerül ott a sütés.

2014. szept. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hat az alapanyagokkal pont forditva vagyok. Szerintem az itt kintiek rosszabbak. Pl nem is lehet friss elesztot kapni. Csak granulatumot. Ok nem is nagyon sutnek. cukraszda sincs stb. Nincsenek aromak es sok mas. Itt a maximum amit sutnek az a maffin.jah es puding port sem lehet kapni.Es itt nem kremesek a sutik. Piskota + lekvar vagy vajas cukor krem. Ennyi.
2014. szept. 28. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!