Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik szárítógépet érdemesebb...

Melyik szárítógépet érdemesebb megvenni? Zanussi, Hotpoint-Ariston, Electrolux vagy Gorenje?

Figyelt kérdés

A konkrét típusok, amiket kinéztem:

1. "B" energiaosztály, 100.000 Ft körüli ár:

- Zanussi ZDC 8202 PZ

- Hotpoint Ariston TCD 83B 6H/Z

- Electrolux EDP 2074 GW3

2. "A" vagy jobb energiaosztály, hőszivattyús, 150.000 Ft körüli ár:

- Electrolux EDH 3684 PDW

- Gorenje D 76SY2W.


Mindről olvastam negatívot, pozitívot is. Érdekelne, ha valaki valamelyiket használta, mi a véleménye róla.


Számításaim szerint kb. 3-4 év alatt hozná be az árát egy hőszivattyús gép, viszont ezt "nehezebb" lenne kifizetni. Nem tudom, hogy valóban megtérül-e a plusz költség. A leírás szerint a Gorenje fogyaszt messze a legkevesebbet (A++), ez tényleg így van? Aki ezt a típust használja, meg van vele elégedve? A programjai között nem láttam gyapjú programot, azért kényes dolgokat is bele lehet tenni károsodás nélkül?


A B-sek közül a Hotpoint kezelőfelülete a legszimpatikusabb, de élőben még nem láttam. A 69dB nem túl hangos? Megbízható ez a márka?


A Zanussiról mi a tapasztalat? Az érintőgomboktól kicsit idegenkedem, nem kényelmetlen használni?


Érezhető a különbség a 7 illetve 8 kg-os kapacitás között?



2014. okt. 2. 16:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!