Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Elektromos rizsfőzőből milyen...

Elektromos rizsfőzőből milyen márkájút érdemes venni?

Figyelt kérdés

Láttam pl sencor-t egész normális áron, de valamiért nekem az van a tudatomban hogy a sencor nem a legjobb márka. Lehet hogy rossz tapasztalatom volt vele, de lehet hogy keverem valamelyik másik márkával.


Érdekelne, hogy kinek milyen márka van és mennyire van megelégedve.

Kisméretű kellene, mert többnyire csak magamra főznék vagy még pluszban fagyasztóba egy kicsit.


Nézegettem a korábbi rizsfőzős kérdéseket úgyhogy most a sok maradi felfogású ember beszólásait megelőzvén leírnám hogy azért kell a rizsfőző, mert ha jól tudom, az mindig jól főzi a rizst és magára lehet hagyni (barna rizsnél pl nem szeretnék ott állni a tűzhely mellett). Én akárhogy csináltam a rizst eddig, akármilyen fajtát, lábosnál mindig ott kellett lenni és figyelni, hogy ne fusson ki.



2014. okt. 23. 17:59
 1/1 anonim válasza:
Sajnos ma ma már nem lehet megbizni semilyen márkában csak a victorinoxban, boschban,wengerben,spydercoban,meg a wihirpoolban.
2014. okt. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!