Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik robot porszívót érdemes...

Melyik robot porszívót érdemes megvenni az olcsóbbak közül? Illetve melyik elektromos seprűt?

Figyelt kérdés
2014. okt. 31. 07:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyiket se. Csak divat cuccok.
2014. okt. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nekem van egy robotx de az akksija fél év alatt kinyiffant, a 200e forint körüli gépek jók, de nem elég egy porszívó, felmosó robot is kell hozzá, pl. bravaa
2014. okt. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

irobot roomba 620. 87 e Ft volt. megvagyunk vele elégedve, aug. eleje óta használjuk. volt nálunk egy tesztgép egy napra, csak a kiszállítást kellett fizetni. Amikor vitték vissza a tesztgépet, akkor hozták az újat.

A felmosórobot hangosabb, kisebb területet tud csak jól megcsinálni (vizezés-szárítás miatt). a roomba után meg már nem cucc felmosni. ha nincs leragadva semmi, akkor nem is kell, a port maximálisan felszívja.

2014. okt. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
robotguru.hu tudsz tesztgépet kérni.
2014. okt. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

elektromos seprű: volt dyras, a keféje jó, az aksija nem igazán,meg hangos.

Most leifheit van, viszonylag halk, laposabb, jó az aksija, a kefén gondolkodunk, hogy egy kefegyártóval csináltatunk hozzá jobbat.

Én leginkább az asztal körül használom evés után, nem száll a por, és a gyerekek nem hordják szét a már kupacba söpört szemetet.

Nem biztos, hogy gyorsabb, mint sima seprűvel, mert csak akkor szedi fel, ha lassan húzod, de szebbre megcsinálja, és kényelmesebb.

2014. okt. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi akkor a robot kilőve
2014. okt. 31. 17:17
 7/12 anonim válasza:
irobot 620. nagyon jól csinálja, mint ahogy az előző írta.
2014. nov. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az oke de en olcsobbat irtam, azok 80- tol kezdodnek, nekem az sajnos nem szamit annak.
2014. nov. 2. 20:19
 9/12 anonim válasza:
akkor inkább ne vegyél, nem tudom másnak mi a tapasztalata, de amikor mi vettük, azt mondták, nem érdemes az olcsóbbakkal foglalkozni.
2014. nov. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ma latram egyik ismerosnel vileda el.seprut es o dicserte.
2014. nov. 3. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!