Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Kenyérsütőből (Hauser BM 801...

Kenyérsütőből (Hauser BM 801 típusú) RETTENTŐ nehezen lehet kiszedni a megsült kenyeret. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Minden használat előtt beolajozom. Van valakinek ezzel kapcsolatban ötlete, tapasztalata. Már lassan a kedvem is elmegy a kenyérsütéstől mert csak akkor tudom kiszedni a készre sült kenyeret ha agresszíven ütöm verem a sütőformát ami sajnos ez miatt már deformálódott.
2010. jan. 26. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát legelőször ajánlom, hogy a deformálódásokat szüntesd meg, hogy ne legyen az edényen szükület, mert akkor tényleg nem fog kijönni a kenyered. Az ütögetést pedig ugy kell végezni, hogy a tenyered éle érjen az asztal lapjához, ne az edény széle (ugy kell megfogni). Sokat segít, ha a kenyeret kb. 10 perccel az elkészülése után próbálod kivenni, addig maradhat a gépben. Meg fog puhulni a héja, könnyebben kijön. Sok sikert!
2010. jan. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok: az érthetőség kedvéért:az edényt nem kell ütni, hanem lefelé fordítod, és ugy ütögeted az asztallaphoz, hogy a tenyered éle érje a felületet, ne az edény széle, nem fog deformálódni. Sütőkesztyüt ne felejts el használni!
2010. jan. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mozgatni kell kívülről a keverőlapátot.(Persze,ha már kihűlt) Ez nekem mindig beválik.Ha kijön a kev.lapát is,azt már könnyű a kenyér aljából kivenni,főleg,ha van hozzá egy kis horgas végű fémpálcika...
2010. febr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!