Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Villany vagy gázsütős tűzhelye...

Villany vagy gázsütős tűzhelyet vegyek?

Figyelt kérdés

A főzőlap mindenképpen gáz lenne, de nem tudom, hogy a sütőrésze is gáz legyen-e vagy ne. Melyik a gazdaságosabb?

Nem sütnék úgyse olyan sokat, inkább főzésre használnám.

Szerintetek?


2010. jan. 28. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Apukám villanyszerelö mikor én vettem azt mondta,hogy a kombinált nem olyan jó mint csak gáz vagy csak villany.

Biztonság miatt is.

2010. jan. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
A sütő része elektromos legyen.Sokkal szebben lehet benne sütni.
2010. jan. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Elsőre: apukád jó nagy butaságot mondott, fogalmam sincsen honnan vette. A gáz gázzal megy, a villany meg villannyal, mi köze egymáshoz, meg a biztonsághoz??? A második hsz.-nek van igaza, a villany sütőben sokkal egyenletesebb a hőeloszlás, főleg, ha hőlégkverés funkciója is van, így sokkal szebben süt.
2010. jan. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
A második hálásan köszöni a harmadiknak:)
2010. jan. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

GÁZ főzőlapok és ELEKTROMOS (ha lehet, légkeveréses - multifunkciós sütő) 60 e. -Ft. körül már jók kaphatók.

pl. MORA kombi légkev.

sokkal pontosabban szabályozható a sütési hőmérséklet + külön kapcsolható alsó ill felső fűtőszál + grillezési lehetőség ez mind adott az említett sütőtipusoknál!

2010. jan. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Ma voltam a media markt-ba 50 ezerért találtam is egy kombinált tűhelyet. Ahogy meg lesz rá a pénzem megveszem.
2010. jan. 28. 14:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Nemá!!Mi törjük magunkat a jó tanácsainkkal,neked meg nincs pénzed.Milyen dolog ez?:)
2010. jan. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

:D

Örülök, hogy megtudom majd venni a legolcsóbbat :)

2010. jan. 28. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!