Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen kávéfőzőt vegyek...

Milyen kávéfőzőt vegyek max.30 000 ft-ért?

Figyelt kérdés
Karácsonyi ajándék lenne a szüleimnek. Olyat szeretnék, ami elkészíti a reggeli kávét (mindenki máskor kel, szóval egyszerre csak 1 adag), de több adagot is viszonylag gyorsan el lehet vele készíteni- ha esetleg vendégek jönnek, vagy együtt van a család. Amire nincs szükség az a kávédaráló, nem szükséges a cappuccino készítés és a tejhabosjtás sem- de ha van nem gond. Őrölt kávébol készítik a kávét, szóval semmiképpen sem kapszulásra gondoltam,de kotyogósat se szeretnék, de mindenképpen újat vennék. Fontos hogy megbízható legyen a készülék és persze hogy finom kávét főzzön.(Nem gond ha az ár nem éri el a felső limitet.)Köszönöm a segítséget.

2014. nov. 22. 15:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Bosch Tassimo

Krups Nespresso

Nescafé Dolce Gusto


ezek jók

2014. nov. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de úgy nézem ezek kapszulásak és írtam, hogy ez a kategória kilőve.
2014. nov. 22. 15:26
 3/14 anonim ***** válasza:

pedig amit leírtál arra a legjobb a kapszulás

mi a baj velük?

komoly teszteken nyernek az azonos árú pörköltkávéval szemben

2014. nov. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az, hogy drágább a kapszula és ha a szüleim kitalálják, hogy ők azt mégcsak nem is szeretik, nem lehet őket meggyőzni. Ha pedig napi 8 kávé elfogy otthon, nem mindegy az ár sem.
2014. nov. 22. 19:49
 5/14 anonim ***** válasza:

egy olyan gép ami darált kávéból tényleg jó kávét tud főzni (nagy nyomáson) az 100e forintnál kezdődik, minden ami olcsóbb olyan is sajnos


de a kapszulást is meg tudod hekkelni, vannak újratölthető kapszulák, amikbe saját kávét rakhatsz

2014. nov. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

továbbá csak nespresso-ból vagy 20 féle kapszula van, valamelyik biztos ízleni fog a szüleidnek


[link]

[link]

2014. nov. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

karácsonykor nagyon komoly akciók vannak, tavaly pl. 2 kávéfőzőt adtak 1 áráért

persze nem itthon hanem ausztriában

2014. nov. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segíteni akarást, de semmire se megyek vele addig, amíg nem a kérdésemre kapok választ. Nem szeretnék se párnásat, se kávédaráló nem kell és 3-szor annyit se akarok költeni rá, sőt használtat se veszek. Csak arra az egyszerű kérdésre keresem a választ, hogy ebben az árkategóriában melyik lenne a megfelelő-szigorúan a kritériumokhoz ragaszkodva.
2014. nov. 22. 23:15
 9/14 A kérdező kommentje:
Gyors számolás: ha a küldött link alapján kapszula 2600 ft, akkor 1 kávé 81 ft, ebből napi 8 fogy (és akkor még nem jött vendég), ami 648 ft-ot jelent egy nap. Egy 30 napos hónapban ez 19 440 ft, ami szerintem rohadtul sok kávéra. (a legolcsóbbal számoltam és lefele kerekítettem)
2014. nov. 22. 23:23
 10/14 A kérdező kommentje:
*32 kapszula
2014. nov. 22. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!