Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi lehet a probléma? (mosógép)

Mi lehet a probléma? (mosógép)

Figyelt kérdés
Multhéten vettünk egy előltöltős mosógépet (Louis Axton 600-3), és mikor először kipróbáltuk, mosott rendesen. Most másodjára alig enged bele vizet, szinte nem is látszik, és 60 fokon forralja a vízet. Inkább leállítottam, mert nem hiszem, hogy ennek így kellene lennie. Eddig felültöltős volt, lehet csak nem ezzel vagyok megszokva.

2015. jan. 5. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
nem vagoyk szakértő, de úgy tudom, ha a mosogép megfelelően működik, mindig anyni vizet probál tölteni magába ameddig a vizszint érzékelő ki nem kapcsolja a töltést. tehát ha a benenlévő mosott holmi felszivja 1 viz részét, akkor is rátölt mosás közben. Nekem van egy bosch mosogépem az legalábbis ezt csinálja. Viszont a szüleimnek a mosogépével volt egyszer egy ilyen feltöltős probléma. és a viz nyomás nemvolt elegendő (állitolag) kicserélték nekik anno egy ugyanolyanra, és ugyanaz volt a baj, aztán vettek 1 másik tipust és az már müködött..
2015. jan. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez te küldted tegnap?

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__haztart..

Még ma is vezérlőpanel hibának tűnik. Néha csak egy filléres alkatrészt kell kicserélni benne. De ez a szerelő dolga. Ha van mód, rá vidd vissza az eladónak. Néha használt műszaki cikkre is szoktak vállalni minimális ideig garanciát.

2015. jan. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
A miénk is ilyen kevés vízben mos, néha olyan, mintha a száraz ruhát forgatná... Mégis gyönyörű tiszta minden!
2015. jan. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igem, En voltam, csak nem akartam ugyan oda irni.


Koszonom egyebkent a gyors valaszokat. :)


De ennyire kevessel? hogy 60 fokon mosok, es hallatszik. hogy forr a viz? Na meg eleg erdekes "szagot" lehetett kozben erezni.

2015. jan. 5. 13:39
 5/9 anonim válasza:
Sajnos nem tudom, van-e gond, vagy természetes a jelenség. nekem is zúg, mintha forrna már 60 fokon. És igen annyira kevés, hogy sokszor nem is látom a vizet. De lehet, hogy nálad egész másról van szó!!
2015. jan. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Epp hogy a dob alljan van valamennyi.


Vagy csak En nem vagyok hozzaszokva. :) Eddig felultoltos volt, nem gyakran talalkoztam mosas kozben ilyen gepekkel. (19/F..:D)


Egyebkent oblitessel kapcs. is volt egy kerdesem. Kulon bekell allitani rajta az oblitest, centrizest, stb..

vezerlogombot ra kell "tekerni" es akkor ahogy befejezte a moso progranot elmeletileg ha rajta van az oblito funkcion, akkor oblit egybol, majd centrizik.

2015. jan. 5. 13:48
 7/9 anonim ***** válasza:

Az érdekes "szag", ha úgy érzed mint valami "pöce" az sajnos nem szokatlan.

Ha valaki rendszeresen gél állagú mosószerrel és alacsony hőmérsékleten mos, akkor lerakódik a kosszal együtt jó vastagon és ez okozza ezt az "orrfacsaró bűz"-t. Megszabadulni tőle nem egyszerű. Én a helyedben trisót használnék mosószódával, öblítéshez ecetet, így főzőprogrammal (persze csak olyan anyagot, amit lehet) többször átmosnám a rendszert. Léteznek mosógép tisztító szerek, de elég drágák. Néha az egyszerűbb jobb. A tuti a szétszedés és a magasnyomású mosó lenne, de az általában nem kivitelezhető otthon.

2015. jan. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Na igen, eleg hulyen neznek ki mikozben a furdoben egy magasnyomasuval vandalkodok. :D anyum igen csak szivrohamot kapna.


Egyebkent hasznaltan vettuk, de legfeljebb parszor hasznalta a tulaj. Nemreg vette, csak kikoltozott kulfoldre. De igen, latszott a tartalyba, hogy mosogelt hasznalt. Mondjuk, mi is azt hasznalunk.

2015. jan. 5. 14:15
 9/9 anonim válasza:
önts bele ecetet a mosópor és az öblítő helyett,és üresen mosass vele egyet öblítéssel is.a szagot eltünteti..Sajnos mostanában minden második hirdetés szövege ez, amit leírtál, ki tudja tényleg mennyit mosott vele...
2015. jan. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!