Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Zanussi zdt16015fa mosógatógép...

Zanussi zdt16015fa mosógatógépet vagy Bosch smv40d80eu mosogatógépet vegyek? Vélemények? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Felmerülő kérdések:

1.Zanussiban van vízszenzor, Boschban nincs

2.Zanussiban van automata program,Boschban nincs

3.Bosch fényponttal jelzi a program végét,a Zanussi kijelzi a maradék időt,de ahhoz ki kell nyitni az ajtaját

4.Bosch jobb márka?



2015. jan. 9. 12:01
 1/3 vivi0328 válasza:

szerintem a Bosch jobb márka, tartósabb...de ha ezt a két gépet nézed akkor a Zanussi felszereltebbnek tűnik... én a helyedbe Boscht vennék és megnézném, hogy ha az ára számít akkor nézd azt is hátha vagy ugyanolyan árban lévő de felszereltebb....nekünk bosch van és semmi baja nincsen...pedig már 5-6 éves..:)

de mindenképp azt válaszd amelyik neked jobban tetszik és árba is megfelel!!!!

2015. jan. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!Igen,jól látod a helyzetet.A Bosch mosogatógépek 30-40ezer forinttal drágábbak,amik tudják a Zanussi felszereltségét.Ez már sajnos nem fér bele.

Nem kételkedem a Boschban sem.Végül a Zanussi mellett döntöttünk.A szüleimnek már 10 éve tökéletesen működik.

2015. jan. 19. 11:32
 3/3 anonim válasza:
szerintem jól döntöttél. a zanussi gépekben én 100%-osan megbízok.
2015. márc. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!