Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen mosogatógépet vegyek?

Milyen mosogatógépet vegyek?

Figyelt kérdés
Akinek van, milyen márkájú vált be? A fontosabb, hogy ne romoljon el havonta. Lehet akár kevésbé takarékos.
2015. febr. 6. 07:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Bosch van 3 éves semmi gond vele.
2015. febr. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősöm is Bosch-t vett, de ahogy lejárt a garancia, bekrepált. Valami 50000 Ft lenne megjavitani, így inkább ott áll a konyhában. Egyedül ezért félek ettől a márkától. Néztem Miele-t is, de brutális ára van. Egyébként igen, sokan dicsérik a Bosch-t.
2015. febr. 6. 14:16
 3/6 Maxitabi ***** válasza:

Nekünk is bosch van,45 cm beépíthető,jó drága volt -nem biztos, hogy még egyszer vennék.. Annyira nem vagyok megelégedve-persze nem rossz. Másfél éves,semmi baja nem volt még.

Amúgy akkor is össze fogom spórolni a pénzt egy miele-re, viszont lehet használtan is venni,de figyelni kell,hogy jó-megbízható helyről legyen.

mielegepek.hu - ajánlott!!

2015. febr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

vörpúl. Napi használatban 6 éve. sosem volt gond.

Géptisztítót kb 2 havonta kap. + csak Somat.

2015. febr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Linduli válasza:
Nekünk Zanussi van, olcsón meglehetett kapni, 3 éves és még most is kiválóan működik
2015. márc. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én a whirlpoolt nagyon nem ajánlom.. nekem 2,5 évig bírta. nővérem mosógépe 3 évig. mindkettőt nagyon drága lett volna megjavítani. Nekem most Bosch mosogatógépem van, tesómnak zanussi. mindketten nagyon meg vagyunk velük elégedve
2015. márc. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!